Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért ilyen agresszívak?

Miért ilyen agresszívak?

Figyelt kérdés

A Keresztény emberek miért ilyen ingerültek?

Most írhatnám itt a régmúlt mészárlásait de,ez a hétköznapban is így van.Pl.:Felszállt egy nénike a buszra,mivel nemvolt már ülőhely felajánlottam neki az enyémet erre Ő adni akart nekem egy képet a názáretiről.

Udvariasan visszautasítottam hogy:Köszönöm de,Nekem más a vallásom.Erre elkezdet káromkodni és fenyegetőzni hogy a Pokolban fogok szenvedni.Rengetegszer utasítottam vissza "papot" is,azok is fenyegettek,már olyan is volt fanatikusok gyülekezete támadt rám.És mindenhol ott vannak

Mikor odajönnek mosolyogva téríteni vagy pénzt kérni és visszautasítóm,egyből átváltanak agresszívba.

Nektek mi a véleményetek erről?



2014. jún. 5. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem voltak még ilyen tapasztalataim a keresztényekről. De most jót mosolyogtam a sztoriaidon. :)
2014. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsés vagy.Ezen nem vicc,tényleg támadnak!
2014. jún. 5. 22:21
 3/18 Szeressük egymást ***** válasza:
17%

Pénzt kérni?

Fanatikusok gyülekezete rádtámadt? Melyik chaten vagy fórumon? :-D

2014. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen,pénzt kérni.Ott szoktak bolyongani az utcán(Sokszor házhoz jönnek)és a "kis" kosárkába kérik a papírpénzt.

Igen,rengetek szervezet van,nézz utána.

2014. jún. 5. 22:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden vallásban vannak fanatikusok, betegek, sőt, minden elég nagy közösségben találsz jó néhányat, a szakmákban, a diákok között, satöbbi...


Talán azért érzed úgy, hogy ez a Keresztényekre jobban igaz, mert figyelsz rá, ha a nyugdíjasokkal foglalkoznál, akkor a néni azért agresszívkodott volna, mert nyugdíjas.

2014. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy vannak,de pl.:Pogány,Iszlám,Buddhista még sosem háborgatott.Nem hiszem hogy rögeszmésen figyelném a keresztényeket sőt,próbálom kerülni a vallási vitákat és maga a vallás kérdést is.És be kell látni azt is hogy a keresztényeknél több a beteg ember mint a többi vallásban.
2014. jún. 5. 22:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, itt Európában, és az internet azon részén amit látogatsz(Angol, talán Német oldalak) rengeteg a Keresztény, jóval több, mint Muzulmán,Buddhista,...stb. Jóval nagyobb tehát az esélyed, hogy Ateista/Keresztény bolondot látsz, mint mondjuk egy repülőisten követőt(tényleg létezik egy ilyen szekta Afrikában)


Az pedig, hogy csak fanatikusokkal találkoztál, annak is köszönhető, hogy általában ők járnak pénzt gyűjteni.

2014. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért vagyok mocsok?És mire vagyok csak "ennyire" képes?
2014. jún. 5. 22:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek inkább nekem válaszolj, mert nagyon érdekes témát feszegetünk :)
2014. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az a véleményem, hogy még életedben nem találkoztál valódi keresztényekkel.
2014. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!