Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mormonok VS. Jehova Tanúi....

Mormonok VS. Jehova Tanúi. Kik a tapintatosabbak?

Figyelt kérdés
A magam részéről összességében egyik teológiájával sem értek egyet, de ha lehetne választani a két felekezet között, akkor szerintetek kik tapintatosabbak az emberekkel?
2014. jún. 19. 11:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Elnézést helytelenül írtam, szóval szerintem a mormonok tapintatosabbak.
2014. jún. 19. 11:59
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mormonok, sokkal. Az amúgy is egy figyelemreméltó szekta (nem belépésre,csak figyelemre) mert a mocsaras embertelen semmiből, mely területek megkaptak, felépítették Salt Lake Cityt -a hitükkel, szorgalmukkal, hálás szívükkel.
2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mormonok alapból szimpatikusabbak, mert nyitottabbnak játszák meg magukat, jólöltözöttek, figyelnek arra, hogy megtanulják a nyelvet (ami magyar esetén azért egyáltalán nem egyszerű).


Bár mostanában egyik sem zaklatott, a legutóbbi néhány alkalommal a mormonok próbálkoztak be, úgyhogy nálam most egálban vannak. Az Őrtorony-osztogatás egyáltalán nem zavar, két megálló között pont megfelel unaloműzőnek.

2014. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mormonok. Egyértelmű!
2014. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint a mormonok tapintatosabbak.
2014. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nos, akkor velem együtt egyelőre 5:0 a Mormonok javára.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. jún. 19. 13:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt nézem, hogy ma Magyarországon mi a helyzet... Hányszor csöngetett már be hozzánk hivatlanul önjelölt hittérítő Jehova tanúja (sokszor), meg hányszor Mormon (zéró).

Akkor nem kérdés! :D

2014. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A régi időkben, akik el akarták hagyni a mormon egyházat, azokat megölték, erről is szól ez a könyv:

[link]

2014. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
A tapintatlansági aranyérmet mindenképp a Jehova viszi.
2014. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dennis Moore ***** válasza:
Nem tudom, engem eddig egyszer szólított le két nyugdíjas néni, akik tanúk voltak, és egyszer két mormon amerikai akcentussal. A két néni sokkal szimpatikusabb és kedvesebb volt. A mormonok egyből el akarták kérni a címemet, és a telefonszámomat. De mondtam, hogy első randin soha nem adom meg. :D
2014. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!