Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

A Pápa fontos bejelentést akar tenni a közeljövőben a földönkívüli lények létezéséről. A cikkben nagyjából a következőt állította :

Ha az idegeneknek nincs is fogalmuk a bűnbeesésről és az eredendő bűnről, attól még őket is Isten teremtményeinek kell tekintenünk, keresztény testvéreinknek, akikkel Istennek szintén valamilyen célja van...

Mit mondjak, fetrengtem... Ez egy kozmikus vallási egoizmus. Ezek után keresztények mondhatnak bármi meglepőt?

Egy pár millió évvel idősebb, fejlettebb fajnál, hogy történhet a térítés?

" Szia! Leszállnál a csészealjjal? Tudod mit tanít valójában a Biblia? Ismered az " Ébredjetek " c. kiadványunkat? Ugye tudod, hogy Jézus a te bűneidért is meghalt... "

Ti milyen lehetőséget láttok idegen világok kereszténnyé válására?



2014. aug. 1. 01:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az idegenek messziről elkerülik az embert. Már ha tényleg értelmesek.
2014. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ozmium42 ***** válasza:
Szavazójogot is fognak kapni? Szerintem ne kapjanak, nem is itt élnek, ne szóljanak bele az itteni politikába. Meg aztán, khm... a létezésük eddig puszta spekuláció.
2014. aug. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Az idegenek régesrég köztünk élnek, és befolyásolják a politikát, tudományos fejlődést, a környezetvédelmet stb. stb.

Miért kéne kereszténnyé válniuk? Annál sokkal okosabbak, mint hogy ezzel a maszlaggal meg lehessen etetni őket.

A pápa meg nyilván tud valamit, és fosik...

2014. aug. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

A földönkívüliek már rég idejárnak és az sem véletlen, hogy nyíltan nem veszik fel velünk a kapcsolatot, hanem csak vizsgálgatnak minket.

Amúgy meg gondolom az ő történelmükben is megvolt az a szakasz, amikor a vallások jelen voltak, de a technika fejlődésével már rég eltűntek náluk, úgy hogy szerintem tudnak mit kezdeni a dologgal és azt is értik, hogy a vallásosság a szűklátókörűségből és fejletlenségből fakad.

2014. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A Pápa fontos bejelentést akar tenni a közeljövőben a földönkívüli lények létezéséről. A cikkben nagyjából a következőt állította "


Ha a KÖZELJÖVÖBEN akar valamit is bejelenteni, akkor hogy ÁLLÍTOTT bármit is? Ha hülyeségeket írsz, legalább arra figyelj, hogy az igeidöket egyeztetesd!

2014. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Filoszmen.... egy kis "gizike-gözike" keverés van a kérdésedben :D... most én "fetrengek a nevetéstöl" :D


mióta olvassa a Pápa az "Ébredjetek" cimü folyóiratot?


éjszaka igen aktív lehettél valld be :)

2014. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ez így fog történni. Miután a földönkívüliek már eleget röhögtek rajtunk, közlik, hogy soha többé nem jönnek erre a bolygóra. Erre a pápa keresztes hadjáratot hirdet, mire a földönkívüliek még inkább röhögnek, utána pedig elpusztítják a bolygót.

Kb így fog történni

2014. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ken Ham ugyanezt nyilatkozta, csak ő éppenséggel arról volt meggyőződve, hogy az idegenek a pokolra fognak jutni, Jézus ugyanis ember volt, nem klingon...:D


Úgyhogy én az elsővel értek egyet. Ha vannak intelligens földönkívüli lények, szerintem még a naprendszerünk közelébe se jönnek.

2014. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az egész pereputty Földönkívüli, JHWH, Jézus, Mihály ark, Sátán (a lábaskígyó), még a Biblia is elismeri, hogy nem a Földön születtek.

Jézust ezek szerint bizonyára személyesen is ismerik, hiszen közülük való és a Földre történt látogatása valójában kapcsolatfelvétel két civilizáció között.

Inkább mi vesszük át ezek szerint az ő hitüket, bár kétségtelen, hogy esetleg Jézussal kapcsolatban mi túlértékeljük a történteket.

Az lehetséges, hogy amikor látták, hogy keresztre lett a küldöttjük feszítve, gyorsan kimentették és felélesztették, aztán elsöpörtek innen vele együtt, vagy csak meghúzták magukat és érdeklődve szemlélik az azóta tartó eseményeket.

Néha kicsit besegítenek, egy kis intuíciót küldtek Newton, Galilei, Einstein kobakjába, hogy megbiztassák a fejlődést.

Mivel így az ateizmust is nekik köszönhetjük (szeretik az inkognitót), én hallgatok rájuk és ezért nem is hiszek bennük.

Szerintem Isten egyenlő Zeusszal, Jézust meg régen Apollónak nézték. Az UFO-k hölgytagjai újabban csak rejtve jelennek meg és felszítják az emancipáció lángjait.

Vénusz csupán a redtube oldalain pózol és szerényen a háttérbe húzódnak a női "istenek" a keresztény férfiak kedvéért, akik szeretik azt a látszatot kelteni, hogy saját szándékukat valósítják meg, amikor az asszonyaik akaratát teljesítik, akik titokban uralkodnak felettük, a teljes megjuhászodást színlelve.

Szóval nem nekünk kell megtéríteni az UFO-kat, ők térítgetnek minket, a hit téziseit a már megszerzett, illetve az általuk átadott tudáshoz igazítják.

A kommunizmust egy kicsit elsiették, még korai volt ez irányban továbblépni, ezért visszatértek a valláshoz, mert azzal tudnak a legkönnyebben manipulálni minket, embereket.

Valójában csak hálával tartozunk nekik és remélhetjük talán, hogy nem vetik el a velünk folyó kísérletet más viszonylag értelmes földi élőlényt választva.

Mindenesetre a csimpánzokat, mint unokatesókat kötelességünk megőrizni a számukra és vigyázni kell rájuk, hogy ha az emberiség mégis csődöt mondana, akkor egy másik variációval azért a sokat ígérő Föld is felzárkózhasson az Univerzum Intelligens Közösségéhez.

Ennyit mi is megtehetünk a kísérlet érdekében.

:)

2014. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem egy földönkívüli lényt/fajt tisztelünk isten(ek)ként? Hogy lehetne egyáltalán megtéríteni?
2014. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!