Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Másokat nem aggaszt, hogy...

Másokat nem aggaszt, hogy sorra erősödnek nálunk a vallásos szekták?

Figyelt kérdés

Szerencsére a történelmi egyházak épülnek lefelé, de a többi meg egyre több hívet szerez.

Nem értem, ilyen elcseszett a magyar oktatás, hogy több tízezer, felnőtt, sokszor diplomás ember képes elhinni egy rakás babonás, bronzkori kecskepásztor meséit?



2014. szept. 1. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
A történelmi egyházak SAJNOS épülnek le, de nem vettem észre, hogy a szekták olyan hű de nagyon megerősödtek volna...
2014. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem látom, hogy erősödne. De azért biztosan örömmel tölt el, hogy sikerült odaszúrnod egyet az oktatásnak. Csak így tovább, kis demagógom...
2014. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Az én családomban már két hitgyülis van és ismerek Jehova tanúját is. Ezek az utóbbi években lettek azok.

Ezért aggódom, mert hihetetlen agymosottak.

2014. szept. 1. 21:03
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Hű, van három ismerősöd, akikre áll ez...
2014. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Hű, van három ismerősöd, akikre áll ez..."


https://www.youtube.com/watch?v=QpbHt1xCHOg


Látod te, hogy hány ezer ember van ott?

Itt nem 3 ismerősömről van szó.

2014. szept. 1. 21:07
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
És Te láttad már hány focista van egy focipályán? Ezek szerint egyre több a focista, nem?
2014. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"És Te láttad már hány focista van egy focipályán? Ezek szerint egyre több a focista, nem?"


Neked szándékosan van ennyi eszed?

2014. szept. 1. 21:11
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
A történelmi egyházaknak nem ártana magukba nézniük egy kicsit, talán változtatniuk kellene egy-két szokásukon ahhoz, hogy vonzzák az embereket és ne űzzék el a szektákba...
2014. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Dehogy kéne magukba nézniük.

A vallásosságot egyszer és mindenkorra el kell törölni.

Eddig minden jól haladt, ahogy fejlődött a tudomány és az oktatás, úgy tűnt el a világból a vallás, de most fordul a kocka és kezdenek feltörni ezek a betegek.


Továbbra sem értem, hogy mi visz arra tanult embereket, hogy lángoló-beszélő csipkebokrokban meg kettényíló tengerekben higgyenek. Elmebaj...

2014. szept. 1. 21:18
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
A liberalizmus hátránya az, hogy mindenki szót kap.
2014. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!