Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateisták mikor bajban, v...

Az ateisták mikor bajban, v szorulthelyzetbe . Stb vannak mit mondanak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Valaki írta, hogy az igazi nagy bajban derül ki, mit ér az ateizmus, és hogy hányan tudják elfogadni, hogy most leáll a biológiai funkciójuk, és ez az evolúció következménye, bla bla.

Nos én például nem magától a haláltól félek, vagy hogy mi lesz utánna, hanem hogy fájni fog. De ez privát vélemény.

2010. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én ateista vagyok, de szoktam mondani olyat is, hogy jesszus. Vagy "jaj istenem" <-- ezt akkor ha valaki nagyon fárasztó dolgot mond vagy csinál.

Családtagoktól, ismerősöktől ragadt rám. Még mindig jobb, mint a káromkodás, bár bevallom azt is szoktam.

2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!