Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi az lakja a sátán izmusnak...

Mi az lakja a sátán izmusnak és milyen?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan emberek választ várom akik ezt a vallást vallják.szeretnék át térni rá de érdekelne milyen egy olyan szertartás mi a hitük alapja és hogy vannak-e szenteknek vagy papoknak meg felelő embereik (bocsi meg fogalmazásért)

2014. okt. 9. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ugye nem anyanyelvi szinten beszéled a magyart?
2014. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bűzös trágya ügy az, ne kacérkodj vele, belesüllyedsz és belefulladsz. (bocsi a megfogalmazásért)
2014. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy és nem is akarom követni de úgy egyáltalán miért jó nekik a sátánt imádni?????? Ez olyan értelmetlen hisz akkor is a pokolra jutnak és szenvedni fognak nem?
2014. okt. 9. 15:56
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

ez az ego lázadása - a gőg, a pökhendiség túlcsordulása

hamis és talmi gyönyöröket ígér, becsap és szétvet (diabolosz = szétvet, szétesett lesz tőle)

Az igazi "én" Isten gyermeke, egészen más, mint a fentiek tévedése , az tiszta ragyogás.

2014. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondold át alaposan.

Ha több helyen utána néznél, jobban járnál. Melyikre vagy kíváncsi? Ha ebben szeretnél hinni, akkor olvasnod is kell róla, ugye tisztában vagy ezzel? :) Van, amelyik nem is nevezhető vallásnak... Némely állítólagos "sátánista" embernek csak a feltűnés a célja, és hogy másokat szidhat, persze, ha ez a lételemük, tegyék, míg nem térítenek, vagy maguk között teszik...

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ceri ***** válasza:

én ugyan nem vagyok sátánista, de sátán lényege a jó hiánya.

Olyan, mint a sötétség a fény hiánya -önmagában nem létező dolog.

De megindokolhatnád, hogy mi a jó a rosszban. Az mindenkinek árt, legfőképpen neked.

2014. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ozmium42 ***** válasza:

"szeretnék át térni rá"

"nem is akarom követni"


Most akkor mit akarsz?

2014. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Na ti se tudtok semmit a Sátánizmusról XD


[link]


[link]


[link]

2014. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A modern sátánizmust így lehetne a legkönnyebben összefoglalni: "hagyj élni és én is élni hagylak, ha nem hagysz, akkor kegyetlen véget érsz, ha én nem hagylak, akkor elvárom, hogy te vess véget nekem." Szerintük az önmegtartóztatás csak egy lánc, amit a papok és egyéb, magukat szakrális vezetőknek nevező egyének raknak az emberekre, hogy korlátozzák őket. Ők abban hisznek, egész pontosan igazából tudják is, hogy az egyházak korrupt gyülekezetek, akik elnyomják az embereket a félelem által. A Sátán számukra nem egy nagy, piros pasas szarvakkal meg vasvillával, tehát, mint személy nem létezik. hanem az ember azon része, ami hajlamossá tehet a gonoszságra, ami mindenkiben megvan és csakis az individuumon múlik, hogy ez előjön-e. Sokuk Istenben sem hisz, akik igen azok szerint ő magasról tesz ránk. A modern sátánisták nem azok, akiket a filmekben láthatsz, akik kecskét és embert áldoznak, aztán a vérükben szexelnek tucatjával, ők lényegében a vallások Kétfarú Kutya pártja.
2014. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!