Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » És ti? A kérdésem a következő:...

Csicsóka200 kérdése:

És ti? A kérdésem a következő: Ti mit gondoltok a keresztény vallásról? Kik azok akik hisztek istenbe és kik azok akik nem? Mi a véleményetek? Csak egy kis statisztika!

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Római katolikus vagyok. Szerintem jó dolog. :) Esténként elmondok egy imát azokért, akiket szerettem és már nem lehetnek velem és hiszem, hogy majd újra találkozunk. Nincs bizonyíték, de nem is kell. Ez a vallás lényege, Te döntöd el, hogy hiszel vagy sem. :)
2014. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó! Igenis van bizonyíték de ezzel nem vitatkozok!

Kedves minden válaszadó köszi hogy írtatok! :)

2014. okt. 25. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Olyan bizonyíték nincs, amit az egyik oldal nem tud megkérdőjelezni. :)
2014. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, nyilván te sem így tetted volna fel a kérdést, hogy " Kik azok akik hisznek istenben és kik azok akik nem?" ha bizonyíték lenne a létére. Továbbá, akkor nem hitről, hanem bizonyosságról, tényről beszélnénk amit vagy elfogadunk, vagy nem. Sajnos amit te bizonyítéknak gondolsz azt nem biztos, hogy mások elhiszik, hiszen nem tény jellegű. Vagy az?
2014. okt. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek istenben az egész manipuláció a Biblia meg az első fantasy könyv sajnálom azokat akik ebbe születtek bele
2017. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!