Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hagyott magamra Isten,...

Miért hagyott magamra Isten, talán még élvezi is hogy szenvedek?

Figyelt kérdés

Nem válaszol,nem segit,kilépett az életemből.Azok után hogy mindennapi vezetésem volt,minden kérdésemre válasz érkezett,és betegek gyógyultak a kezem alatt,hogy szinte mondhatom jácott velem,pozitiv értendő!Ennek már sok éve.

Haragszom rá,szenvedek,és nemis akarok hinni benne,de minden út Rómába vezet,igy csak filozofálgatok sértegetem,hogy a figyelmet felhivjam magamra...minden hiába..Már azon is gondolkodtam,hogy talán nemis élek már,csak valami olyan történik velem mint a horror filmekben,hogy azt hiszem hogy élek,de csak itt maradtam közel a földhöz...depis vagyok,pánikrohamaim vannak...

Senki megne próbálja azt válaszolni,hogy valamit elkövettél,mert én hiszek Jézus váltságáldozatába,és nem hiszek abban,hogy tudok olyat tenni,amiért ez jár!.

Akit Szent Szellem vezet,bűnt nem cselekedhetik,mert nemis teheti,mert benne marad annak lelke...


2010. febr. 12. 18:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

az ember maga alakítja a sorsát.


még ha létezne is az istened, akkor sem tőle kellene várnod, hogy megcsináljon helyetted mindent, megcsinálja helyetted a szerencsédet, megoldja a problémáidat.


és mellesleg "jáTSZott"!

2010. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki hivő is válaszolna!
2010. febr. 12. 19:10
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
hát te sem vagy 100-as az tuti :/
2010. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%
na ja! beteg elme :-D
2010. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%

figyelj, ertsd meg vegre, hogy Isten nem letezik!


csak te segithetsz magadon, ne egy elkepzelt valakitol vard a megoldast.

2010. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Sose mondtam hogy százas vagyok! Sőt! De legalább büszke vagyok rá! Én szeretem magamat!

Te? Nem szereted magadat? Mi az amit nem fogadsz el magadban?

Nem is ismersz,de fontosnak tartottad,hogy sértést dobjál felém! Elgondolkodtató!

Én inkább megoldást,az ügyem megértését,spiritualisan várom,ezért irtam,hogy egy hivő nézőpontjára lenne szükségem!

Bocsika,de ne legyen már Jehova Tanúja! Mindent tudok amit tanitanak!

köszike

2010. febr. 12. 19:20
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

Volt a Bibliában egy bizonyos történet egy bizonyos emberről, talán emlékszel rá... aki az Úr kegyeit élvezte, mígnem aztán kvázi fogadásból a Sátánra bízta, hogy tessék, tedd tönkre az életét, ahogy akarod, és meglátod, akkor is bízni fog bennem... és a Sátán tönkre is tette, de az illető mégis bízott Istenben. Meg is lett érte a jutalma, a Sátán pedig elvesztette a fogadást.


Ismerős a történet?

2010. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
nos megvan, hogy miért van szar életed. a válaszaidból kitűnik. semmi köze a vallásokhoz vagy "isten"-hez.
2010. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

igen Jób történetével vigasztalt az elején,mikor kezdet elhagyni!Akkor,még alkalomadtán válaszolgatott!

De már 10 év is eltelt,nem lett jobb semmi!

Szerinted van valami amit tennem kéne csak nemértem?

2010. febr. 12. 19:24
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy mostanra gyógyultál meg?? Isten segített!!! Halleluja!!!
2010. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!