Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az embereknek tényleg van...

Az embereknek tényleg van lelkük? Vagy ezt csak a hívők mondják?

Figyelt kérdés
ez is egy olyan dolog, mint Isten? vagy ez egy bizonyított..?
2008. aug. 23. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az igaz, amit a tudományos bizonyításról írtál, sőt az is igaz, hogy a világ szinte összes vallása alapból ezt tanítja.


De nem furcsa, hogy pont a Biblia az, amelyik gyakorlatilag ezt másként tanítja? Miért ennyire egyedülálló ebben, meg sok minden másban is?

2008. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hm...sztem van... hisz gondolj bele mindenki alapjából véve ugyanabból épül fel... szív, tüdő, vese, máj, gyomor, végtagok, vér stb érted... mégis különbözőképp látjuk a világot, másképp reagálunk dolgokra, különbözö külső érintkezésekre, más a viselkedésünk és az érzéseink is mások...és még sorolhatnám.

És sztem ez a lélek... ami egyedivé tesz... amitől vagy valaki... nem csak egy test... remélem segitettem Littledoggy

2008. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az allatoknak nincs lelkuk ,az embernek van.
2008. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat ,hogy ugymond valaszoljak,van lelke minden embernek..sha valaki valaszt ir nem azt kell nezni ,hogy hany pontja van, vagy ,hogy helyesen ir,, .. mert nem magyar oran vagyunk ,en nem vagyok magyar de egy kicsit tudok,magyarul. Nincs magyar billentyuzetem sajnalom,de probalok valaszolni es nem kell az embert lehuhogni ...ertem ??Ha nincs lelked lelketlen vagy,vagy nem?Es te akkor csak azt a rovid 70 evet eled ..es utana?vagy meg annyit sem.En nem tudom felfogni azt ,hogy nem lehet hinni az aldozatban amit JEZUS KRISZTUS hozott ertunk ,azert ,hogy a lelkunket megmentse,azorok karhozattol, pedig mennyire szeretett es szeret minket ,ertunk a mi lelkeinkert eletet adta, ES O ISTEN.NEM VETTEK EL TOLE HANEM O ADTA ODA AZ ELETET ES UJBOL FELVETTE AZT.Meg a kereszten is imadkozott a bunosok LELKEERT.
2009. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de akik irányítják az országot nekik nincs.
2020. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!