Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A biblia mivel magyarázza az...

A biblia mivel magyarázza az ufókat?

Figyelt kérdés

Szerintem nem lehet egy világméretű csalás az ufók

annyi meg annyi könyv, folyóirat van az ufókról

amiben benne vannak beszámolók meg az FBI is dokumentál róluk katonák beszámolói és a nácik is kisérleteztek ufo csészealjakkal, állitólag sikeresen. ha a biblia azt állitja hogy az ilyenek csak az ördög műve akkor honnan vannak a csészealjall lezuhant és meghalt humanoidok és most jön az érdekesség ha az ördög műve lenne akkor nem lehetne megfogni felboncolni. majd irok elég érdekes dolgokat

hogy miért hiszek egyszer istenben és miért az ufokban ez személyes ezt is leirom majd.


2008. aug. 25. 20:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

bocs, de nem vágom teljesen.


"ha a biblia azt állitja hogy az ilyenek csak az ördög műve akkor honnan vannak a csészealjall lezuhant és meghalt humanoidok és most jön az érdekesség ha az ördög műve lenne akkor nem lehetne megfogni felboncolni"

hát akkor a biblia azzal magyarázza, hogy az ördög műve (bár nem hiszem, hogy a biblia az ufókról ír). és miért ne lehetne felboncolni?

2008. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
A Biblia nem magyarázza őket semmivel. Nem is említi őket.
2008. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A Biblia nem foglalkozik ufókkal. Nem hoz érvet sem mellettük, sem ellenük, a fókuszában Isten és az emberi faj van.
2008. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nohát, mindig érik az embert meglepetések!

Ez amolyan "harmadik tipusú műtőasztal" akar lenni?

2008. aug. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Az indiai mondakör foglalkozik behatóan az ott vimánáknak nevezett repülő csészealjakkal. A Biblia tudomásom szerint Illés szekerén kívül nem sok repülő tárggyal foglakozik. Bár ha Erich von Daniken elméletét elfogadjuk, Ezékiel próféta is egy repülőgépről ír, bár tény, hogy elég zavarosan.
2008. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

mindent Isten teremtett akkor ufók kik? Őket is isten teremtette?

a hivők azt mondják az ördög halad a korral vagyis hogy ő

csinálja ezeket az ufó jelenségeket,hogy bezavarja az embereket, van egy olyan 60 éves film felvétel amin az látható hogy egy ufót boncolnak, szóval értitek az ufó nem lehet egy démon mert azt nem lehetne felboncolni. A démonnak nem lehet szerves teste.

2008. aug. 26. 10:08
 7/29 A kérdező kommentje:
kijavitom a hivők mondják azt hogy Isten teremtett mindent
2008. aug. 26. 10:09
 8/29 anonim válasza:
73%
én mondjuk örülök, hogy neked betekintésed van az fbi aktáiba ;) Abban hiszel amiben szeretnél. A bibliába sem lehet mindent beleírni, ha úgy vesszük, hogy te hiszel IStenben meg az ufókban is, akkor mondjuk azt, hogy paff hát ez kimaradt a bibliából, megesik
2008. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az UFO jelentése azonosítatlan repülő tárgy. A Biblia konkrétan nem foglalkozik az UFO-val, de arról ír, hogy "az utolsó napokban lesznek jelek a Napban, a Holdban, a Csillagokban." Ez inkább arra utal, mint ahogy máshol is, ahol hasonlóan foglalmaz a Biblia, hogy az emberek inkább a "mesékre hajtják a fülüket", mint hogy meghallják az igazságot.

Lehet, azonban valóság alapja is az UFO-témának, ugyanis, a Biblia szerint léteznek Démonok, akik félrevezetik az embereket.

Minden esetre az én véleményem az, hogy én még ne láttam UFO-t, ezért nem tudom létezik-e vagy sem, de az biztos, hogy nem csak azt kell elhinnünk, amit látunk, létezhetnek tőlünk független, más dimenzióból származó tudatos lények is, akiket nem látunk. A Biblia beszél angyalokról és démonokról. Ezek a lények, pedig előidézhetnek víziókat, és ha azt nézzük, hogy az UFO azonosítatlan repülő tárgy, akkor akár lehetnek démonok is.

2008. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
Gondolkodj már.Ez az UFO dolgot(amiben én nem hiszek) mikor kezdték el? A bibliában benn sincs egy a hülyeség.
2008. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!