Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A katolikusok hogyan bírják...

A katolikusok hogyan bírják ki maszturbálás nélkül? Mit kell csinálniuk, ha mégis megteszik?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit sem megsérteni a kérdésemmel, csak érdekel. Huszonéves ateista fiú vagyok, pubertás korom óta hetente legalább egyszer önkielégítést végzek. Ha jól tudom, a legtöbb keresztény felekezetben ez bűnnek vagy legalábbis kerülendő magatartásnak számít.


Akik katolikusok, azok hogyan bírják ki, hogy ne maszturbáljanak? Ha mégis megteszik, akkor meg kell gyónniuk?



2015. ápr. 14. 21:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
84%

nem mondom hogy abszolút szent ember vagyok (sőt) de valamennyire mégis katolikusnak vallom magam

de én így vagyok ezzel

1) csinálom, mert szükségem van rá és jó :D

2) úgy fogom fel, hogy ez is bizonyos szintű létszükséglet, mint az alvás evés, vizelés

3) mi ebben a bűn? ki ellen vétkezek ezzel?ezt soha nem értettem

kb ennyi, szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló, úgyis mindenki csinálja

2015. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
20F
2015. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Én nem vagyok se katolikus ,se vallásos.

Bár kereszténynek vagyok megkeresztelve.


Én is csinálom.

Nekem az az álláspontom ,h ha valakiben ezzel nem csinálsz kárt akk miért is ne????

2015. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ceri ***** válasza:
90%

Kérdező, ha ezen múlik nyugodtan legyél katolikus. :))

Teljesen mind1 szerintem ilyen szempontból a vallás. Sztem istent sem nagyon érdekli a te hányszor rántasz rá.

Megjegyzem a heti 1 nem vall valami nagy szexuális vágyra. De persze magamból indulok ki, és nem vagyunk egyformák.

2015. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A katolikusok ugyanúgy maszturbálnak, mint bárki más. Igazam van, katolikusok??? :)
2015. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ajánlom a figyelmedbe ezt a kis bemutatót.

Szerintem remekül leírja a lényeget:

[link]

2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Maszturbált-e Jézus? Szerintetek?
2015. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ceri ***** válasza:
60%
Ezt nem lehet tudni. Találgatni meg felesleges. Elvileg akár meg is tehette, de ennek semmi jelentősége.
2015. ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én közben Máriára gondolok!
2019. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!