Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » HA létezik Isten miért nem ad...

HA létezik Isten miért nem ad lehetőséget arra, hogy bizonyítsak?

Figyelt kérdés

Miért nem ad rá lehetőséget,hogy megmutassam hogy én is vagyok valaki??

Miért miért miért és miért?

Miért kell az időt húzni?

Mikor ad rá lehetőséget? 70 éves koromba?


2015. ápr. 18. 20:20
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18-as válaszoló..:


"MUTASD MEG PÉNZ NÉLKÜL, HOGY MIRE VAGY KÉPES."


Ez jó nagy hülyeség..szeretetből meglehet élni?

2015. ápr. 19. 12:22
 22/34 anonim ***** válasza:
21/21: hahahaha pénz nélkül semmit nem tudsz kezdeni
2015. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Ez jó nagy hülyeség..szeretetből meglehet élni?"

Akinek pénze van sok, az is meghal. Szeretetből viszont lehet túlélni.

2015. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

"Akinek pénze van sok, az is meghal. Szeretetből viszont lehet túlélni."


Pénzzel "TALÁN" könnyebb túlélni..

Mit lehet szeretetből túlélni?

2015. ápr. 20. 13:16
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A halál jön, elragad egyszer mindenkit, hiába van sok pénze. A halált legyőző erők viszont vannak és azokat nem lehet pénzért megvenni. Szívjósággal, küzdéssel, bátorsággal, irgalommal. A világról, életről-halálról szóló tündérmesék tanítják hogyan. És a világvallások. Az baj, ha nem mesélnek halhatatlanságra vágyó királyfi , Égigérő fa meséket, és olyanokat, ahol a kicsi, mindenki által csúfolt emberizink a próbák során beavatódik. Elmarad az ifjúság beavatásra való felkészítése -és ott tartunk, hogy azt sem tudja, mi hiányzik, mi baja. És nem tudja, mi az ember lényege, és ezekért nem tudja, mi a dolga. Isten szemében végtelen kincs vagy. Menj, keresd meg a dolgod a világban.
2015. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Menjek keressem meg a dolgom a világban..

Könnyű ezt mondani..!!!

2015. ápr. 20. 17:57
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, tudom, átéltem/ átélem én is ezeket. És ugyanúgy szenvedtem és szenvedek. Azt tudod, hogy mit szeretnél csinálni? Az egy kicsit segít. Mert akkor akár átmenetileg valami munkát (ápolás, gyerekvigyázás) találsz és közben kezdj el azzal foglalkozni, ami örömet ad, aminek látod az értelmét. Mivel semmi konkrét dolgot nem tudunk, csak ilyen általánosságokat tudunk írni.
2015. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Kamionos szeretnék lenni..de csak 24 évesen tudom elkezdeni.

Szeretek vezetni..de sajnos nem nagyon vesznek fel kezdőket sehova majdnem egy éves sima B-s jogsival..

Ez az egy amit szeretek csinálni..és szeretnék is csinálni..

2015. ápr. 20. 21:35
 29/34 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

-hány éves vagy? nagyon fiatal lehetsz, ne gondold, hogy csak "70 éves korodban " lesz lehetőséged, most is van, csak meg kell keresni

hm. akkor tehát ezt kéne elvégezni.. és erre nincs pénz..

Most munkanélküli vagy? akkor a munkaügyiben megkérdeznéd, hogy tudnák-e támogatni a képzést? vagy ha nem, olyan helyet kéne keresni, ahol munka mellett támogatnák a képzést.

2015. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.munkanélküli..

Ebben az évben nem fog indulni ilyen tanfolyam..

2015. ápr. 21. 13:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!