Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » HA létezik Isten miért nem ad...

HA létezik Isten miért nem ad lehetőséget arra, hogy bizonyítsak?

Figyelt kérdés

Miért nem ad rá lehetőséget,hogy megmutassam hogy én is vagyok valaki??

Miért miért miért és miért?

Miért kell az időt húzni?

Mikor ad rá lehetőséget? 70 éves koromba?


2015. ápr. 18. 20:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azt próbáld meg megtudni -lehetőleg vezetőtől, nem a portástól-, ahol indul ilyen tanfolyam, hogy oda bemész, és megérdeklődöd, szeretnéd elvégezni, de nincs-e lehetőség, hogy a munkaügyi támogassa. Lehet, hogy van, akkor ők beadják a munkaügyi felé és mehetsz. Ha ilyen nincs van-e esetleg, ami még érdekel és indul? targonca, busz?
2015. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Targonca volt,de nem jutottam be..

A buszhoz fiatal vagyok még..minden jogsihoz fiatal vagyok még..21 éves koromban tudom csak elkezdeni a C-s jogsit..

Addig kellene valami furgonos munka,csak nehéz 1 éves jogsival..hiába van érzékem hozzá..

2015. ápr. 21. 13:57
 33/34 Pendulum92 ***** válasza:
Tescoba futár? Rendelnek netről, ki kell hordani. 4 és 8 órában is lehet csinálni, minimálbérért.
2015. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
fuss neki még egyszer a targoncának - folyamatosan indulnak ezek
2015. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!