Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit szóltok Szalai András...

Mit szóltok Szalai András Jehova és a szervezet könyvéhez?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos minden szava igaz. Én köztük éltem és elég kemény harc volt kijönni közülük de sikerült. Mára felépültem, megismertem a valódi Bibliai Istent és azóta is vele élek bensőséges közösségben.

A könyv hiteles, minden úgy van, ahogy leírta

2015. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy ennek az olvasása is be lesz tiltva náluk :D Persze csak mint íratlan szabály, mint a piszoár törvény a mosdóban xd
2015. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ahogyan az első válaszoló is irta,minden szava igaz.Szerintem sok tanu meg van győződve arról,hogy mi is ez az agész szervezet valójában,mert hiába tiltsák ,hogy az ilyen blogokat nem szabad olvasni azért mégis elolvassák.Amiota elterjedt az internet a fiatalok is világosabban kezdenek látni,sőt az idősebbek is,csak valamiért nem tudnak vagy nem akarnak szakitani a szervezettel
2015. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

a tiltott blogok legnagyobb látogatói a vének. nekik szabad azt, amit egy átlag tanúnak nem. de simán kiközösít azért, amit ő megtehet, te meg nem.


szabadság??? testvériség??? egyenlőség??? szeretet???

2015. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Roland G. ***** válasza:
89%

Szerintem egy remekmű!

Tények,tények,tények...

2015. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Hasonló a Bartus-féle Fesz van című könyvhöz
2015. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!