Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért pattog itt mindenki a...

Miért pattog itt mindenki a Jehova Tanúin?

Figyelt kérdés

Itt mindenki azt osztja 24/7, hogy a jehovások milyen hülyék, meg mennyire nincs igazuk, meg, hogy totál őrültek blablabla...

Akik magukat okosabbnak tartják náluk (és az őket szapulók egytől-egyig annak tartották eddig magukat), akkor ők miért süllyednek le egy általuk lenézett csoport szintjére? Hol itt a logika? Nem úgy van, hogy "okos enged, szamár szenved"? Akkor az állítólagos okosok miért viselkednek ugyan úgy szamárként, mint az általuk olyannyira megvetett szamár? Nem vagyok Jehova tanúja, sőt vallásos se vagyok, de azért szorult belém annyi jó ízlés, hogy nem provokálom állandóan azokat, akiknek a világnézete eltér az enyémtől, ellenben itt sokan nem osztják az én nézőpontom és magukat szuper intelligens fénylénynek gondolva csípőből alázzák ezeket a figurákat és napról-napra saját magukról állítanak ki a saját szellemi képességeikről szegénységi bizonyítványt.


2015. júl. 8. 08:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

a legtöbben tudnak értelmes választ adni, hogy mi a bajuk a tanúkkal (volt több ilyen kérdés is) de szerintem is indokolatlan a sok mocskolódás, mondjuk az érvek nlküli mocskolódás az ateistákra jellemző, és nem csak ők írnak ezen a fórumon


szerintem valahol az emberi természet része lehet, hogy imádunk gyűlölködni, pláne interneten arc és név nélkül, személyesen mindenki nyugisabb

2015. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Személyesen mindenki nyugisabb, amíg oda nem pofátlanodnak hozzá egy magazinszerűséggel és nem fenyegetik a pokollal, ha nem lesz "tanú". Már sokszor találtak meg és nagyon kellemetlen volt, ezt a "nemsoká itt a világvége" dologgal már az őrületbe kergetnek. Egyszerűen felháborító, de a legzavaróbb az, hogy kedves öreg néniknek tűnnek, akiket nem tudsz csak úgy elküldeni a jó csillagokba.
2015. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem válaszolónak.Ha békén hagynák az embereket,nem "pattogna" senki.

Kedves kérdező! Ismerkedj meg egy Jehova Tanui gyülekezettel és azután mond el a tapasztalataidat.nem hiszem,hogy pozitivak lennének.

2015. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Jehova tanúja, sőt vallásos se vagyok, de azért szorult belém annyi jó ízlés, hogy nem provokálom állandóan azokat, akiknek a világnézete eltér az enyémtől,


Amit veled ellentétben Jehova Tanúi csinálnak


ellenben itt sokan nem osztják az én nézőpontom és magukat szuper intelligens fénylénynek gondolva csípőből alázzák ezeket a figurákat és napról-napra saját magukról állítanak ki a saját szellemi képességeikről szegénységi bizonyítványt.


Szintén jellemző Jehova Tanúira.


Jézus azt mondta, hogy:

Íme, én elküldelek titeket, mint juhokat a farkasok közé: legyetek tehát okosak,

mint a kígyók, és szelídek, mint a galambok" (Máté 10,16).

2015. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Itt senki sem hiszi azt máról, hogy fénylény. Előzőleg leírtam, hogy öreg néniket nem vagyok képes ordenáré módon lecseszni a korruptságuk és a negédeskedéseik miatt, ezért kénytelen vagyok az interneten és a megszokott szubkultúrámban. Ha már felhoztad Jézus szavait, kíváncsi lennék mennyire szelíd galamb az a szekta, amelyik szanaszét marcangol családokat, barátságokat, szerelmet. Ezek elvileg azok a dolgok amikre az ember a legjobban vágyik. Ezek inkább csak okos kígyók, eljön sajnos majd az idő, amikor már nem lesz elég a sok öreg néni, és akkor majd fogyatékosokkal fogják hirdetni az őrtorony kreálmányait.
2015. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 KZitus ***** válasza:
0%
"Ezt mindjárt megtapasztalhatod:-)" - hát erről írtam feljebb:-)
2015. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelettel elköszönök az itt lévőktől is.


kiléptem, ugyan is értelmetlen, szócsatáknak Isten nevének megalázása lett az eredménye, ebben továbbiakban nem kívánok részt venni


Legyen szép napotok.

2015. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

lehet hogy mások a tapasztalatok, engem keresztényként vallásilag zavarnak jehova tanúi illetve nem csípem ha becsöngetnek, de engem sosem fenyegettek a pokollal, szerintük olyan nincs is, hogy fenyegetnének? :D


én azt tapasztaltam, hogy pl utcán megállítanak elmondják ,hogy kik, mik, kezembe nyomnak valami nyomtatványt, esetleg elmondják hol a legközelebbi királyságterem, de ennyi, az átlag leszólítós marketinged az urcán sokkal idegesítőbb


és ha azt mondjátok "senkinek sincs szüksége erre" igazatok van, de akkor lázadjatok egy csomó termék ellen, aminek a hirdetését szintén nem tudjuk kikerülni


ha meg valaki ki akarja őket hozni a szektájuk mocsarából, anyázással ló... sem fog elérni...


de még megelőzésben is kontraproduktív, ki a szinpatikusabb a higgadtan érvelő, láthatóan jószándékú jehovás, vagy a barbár módon szitkozódó másik?

2015. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az oldal ezen része a címében is hordozza "Valláskritika". Aki hívőként idetéved az csak magának köszönheti ha megkönnyezi amikor az istenét vagy az istenének a fiát darabokra szedik az emberek.
2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az iylen 17-s féléket nem értem. Kiváncsiskodva idetévednek oszt mnegbotránkoznak

Ülj le Fiam egye

Nem neked való ez az oldal

Nem kell itt elköszöngetni és a szent fazekat játszani

2015. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!