Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vannak itt olyan Jehova tanúi...

Vannak itt olyan Jehova tanúi akik még mindig hatása alatt vannak a 3 napos nyári kongresszusnak?

Figyelt kérdés

Aki tanú tudja mire gondolok ez az érzés a torkodban..

..visszatérni a világba újra..


2015. júl. 12. 18:00
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%

jaja. én a hatása alatt vagyok... annak az összegnek, amit elkértek érte azoktól, akik ott voltak... azoktól, akik a testvéreik... azoktól, akik felépítették azt a termet... azoktól, akik összedobták rá a pénzt... azoktól, akik mindenüket feláldozták ezért a vallásért... hát, mit ne mondjak... nagy élmény volt...


le mernéd ide írni azt az összeget, amit a 3 napos kongresszus "eddig felmerült költségeiként" elkértek?

vagy neked is ég miatta az arcod?

2015. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
71%

hatalmas tévedésben vagy, ha azt hiszed, ott nem a világban voltál... Jézus soha nem mondta, hogy kivesz minket a viágból, vagy hogy a kongresszus alatt anem a világban vagy... hatalmast tévedsz, ha azt hiszed, hogy egy ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG ( watchtower inc) fizetős rendezvényén NEM A VILÁGBAN VAGY!!! Ha Jézus vezetné ezt a részvénytársaságot, akkor SOHA NEM MERÜLNE FEL A PÉNZ: ingyen kaptátok, ingyen adjátok.


sőt, ha Jézus vezetné ezt a zrt-t, akkor MEGVENDÉGELTEK VOLNA MINDENKIT EGY EBÉDRE.


ÉS NEM EMBEREKETE TAPSIKOLNÁTOK, ÉS NEM SZÁMLA NÉLKÜLI BUSZOKKAL KÖZLEKEDNÉTEK, és nem prostituáltnak öltözött nők lennének ott, és nemöltönyben és nyakkendőben lennétek.


de ez csak az én tökéletlen VILÁGI véleményem, ami ugye egy dehonesztáló, lealacsonyító jelző, miként ti felmagasztaljátok magatokat, és lenéztek másokat. és tudod, vallás alapján többet gondolni magamról, és vallási alapon megítélni másokat, tesó, RASSZIZMUS. mindezt Jézus nevében tenni: (nyomdafestéket nem tűrő megjegyzés)

2015. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

ma 18:21


Te eltévesztetted a házszámot,menj máshová kötekedni..


Egyébként jézus koporsóját sem vitték ingyen..

2015. júl. 12. 19:53
 4/52 anonim ***** válasza:
40%

ja, biztos azok is tanúk voltak... tesó, Jézus "kongresszusait" hoztam fel a tanúk kongresszusával szemben... nem azokat akik támogatták a megölését, szavaiddal: "világiakét".te kötekedsz.


miért is tévesztettem el a házszámot? nem értelek.

2015. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
egyébként nem adtál választ a kérdésemre... vagy nem figyeltél, és nem is tudod, mi hangzott el, vagy szerinted is arcpirító és válalhatatlana dolog. melyik a kettő közül?
2015. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
43%
Hát, még mindig bizsereg a monyóm.
2015. júl. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon jó volt a kongresszus, a Jézusról mutatott dráma pedig nagyon megható. :)

Aki nem volt ott, nem értheti.

2015. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
59%
mennyi volt a bérleti díj 3 napra? 5 000 000?
2015. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
0%

"Aki nem volt ott nem értheti"


Aki közösségben van minden egyes pillanatban Jézussal, nem pedig egy kitalált nevet mantrázik, az tudja milyen érzés Krisztus. Nektek pedig csak egy dráma.

2015. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon is a hatása alatt vagyok. Sosem éreztem ilyen jól magama. A beszédek sok mindenre rávilágítottak. Közelebb kerültem Jehovához.

Az itt kötözködöknek meg egy jó tanács: Mindenki a saját háza táján nézzen szét és söpörjön.

2015. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!