Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi ugye köztetek is...

Jehova Tanúi ugye köztetek is van olyan a családon belül, aki nem hiszi, amit közvetítetek feléjük, mégis szeretitek őket?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem hisz ugyanabban az Istenben, esetleg ateista. A nem hisz ugyanabban az Istenben lefedi azt, hogy más valláshoz tartozik.
2015. aug. 4. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen van.

Nekem a lányon aki most 27 éves.

békében szeretetben élünk egymással.

2015. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

ez szép példa. de mi lenne, ha a lányod megkeresztelkedett volna, és utánna elhagyta volna a szervezetet???


NEKED HALOTTNAK KELLENE TEKINTENED, elméjében betegnek, fertőzőnek, nem szabadna sírnod miatta, nem szabadna IMÁDKOZNOD ÉRTE, nem köszönhetnél neki, nem beszélhetnél vele...


MILYEN JÓ, HOGY NEM KERESZTELKEDETT MEG, ugye grkaty?

2015. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor most a white dove = grkaty?
2015. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mindeddig egy szóval sem cáfolta.
2015. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem grkaty, inkább a másik. De végül is tök mindegy. Engem az érdekelne inkább, hogy az új férje tanú e és ez a házaság rántotta ki a nyugdíjas nyomorból?
2015. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, meggazdagodott?
2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

A szeretet hosszútűrő és kedves. A szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem fuvalkodik fel, 5 nem viselkedik illetlenül, nem keresi a maga érdekeit, nem válik ingerültté. Nem tartja számon a sérelmet. 6 Nem örvendezik az igazságtalanságnak, hanem együtt örvendezik az igazsággal. 7 Mindent elvisel, mindent elhisz, mindent remél, mindent kitartással tűr.

8 A szeretet soha nem vall kudarcot.

2015. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
de bizony, kudarcot vall az a szeretet, ami utasításra elkezd gyűlölni valakit, anélkül, hogy tudná, miért is kell gyűlölni. a kiközösítettek felé "bizonyítanunk kell a szeretetünket" pál és a biblia szerint. ennek az a módja, hogy gyűlöljük őket? hogy nem szólunk hozzá? hogy kerüljük? bizony, az ilyenfajta szeretet nem szeretet, hanem bálványimádás: a biblia helyett emberek tanításának a követése, és a szeretet utasításra történő elvetése. akik így szeretnek, azok nem ismerik a szeretetet...
2015. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!