Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények, ti miért mondját...

Keresztények, ti miért mondjátok azt, hogy ne vegyünk könyveket, mert úgyis jön a világvége?

Figyelt kérdés
Arról írtok a szent könyvecskéitekben, hogy ne költsünk könyvekre, mert az hiábavaló, nem lesz belőle semmi, el fognak égni.
2015. okt. 29. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mondani biztos nem mondják.

A könyvecskében hol is van ez leírva?

2015. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de keresztény emberek szokták hangoztatni.
2015. okt. 29. 13:33
 3/24 anonim ***** válasza:
Ezt a zagyvaságot honnan szedted?
2015. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

Na szóval, ez arra utal, hogy ne halmozzunk fel semmit itt a Földön, mert hamarosan itt az elragadtatás.

Nem feltétlenül a KÖNYV itt a lényeg.

2015. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Ne vegyél, mert neked úgyis mindegy, rajtad egy könyv sem segítene.
2015. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igazi keresztények ilyet nem mondanak, csak a szektások.
2015. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Pedig Jehova Tanúi, Hit Gyülekezete, Adventisták, Baptisták, Pünkösdisták, Mormonok szoktak ilyet mondani.
2015. okt. 29. 17:15
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Éppen ezek a szektások...
2015. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A Baptisták mióta szektások? Ők reformátusok, ha jól tudom.
2015. okt. 29. 17:37
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

épp kérdezni akartam, hogy ki mond neked ilyet, noss leírtad azt a listát akiket a többi keresztény nem ismer el kereszténynek


le lehetne vezetni h miért egyenként de msot spóroljunk a hellyel, röviden annyit, hogy ha fogok 10 embert, és megalapítom velük a "Mostantól Mindegyikőtök Feleségét Én Kefélem Jézus Szeretete Csak Mi Vagyunk a Hitelesek Bibliai Keresztény Új kinyilatkoztatás Közösség" attól én még nem leszek keresztény, még ha nagyon azt hangoztatom is


a baptistákon nagyon csodálkozom, nem szoktak ilyenek lenni, akikkel te beszéltél azok tuti, hogy baptisták? Nem csak valami szekta aminek a nevében benne van hogy baptista? (pl westbro baptist)(amúgy nem, a baptisták nem reformátusok)


egyébként ha igazuk van akkor pazalás az életem mert könyvgyűjtő vagyok, és keresztény :/ Ráadásul nem is a jehovások könyveit gyűjtöm hanem sci-fi-t meg törit

2015. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!