Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan képzelitek el Jézus...

Hogyan képzelitek el Jézus második vissza jövetelét?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ahogy a Biblia leírja.


Sajnos sokan nem így gondolják, ahogy akkor sem, amikor először eljött.

Mást várnak, ezért fognak sokan meglepődni.

2016. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom így igaz!
2016. aug. 22. 20:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem szoktam legendákon merengeni.
2016. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 pelgrim ***** válasza:
Jézus nem jön vissza, nagyon rosszul bántunk vele. De eljön az idő, mikor minden ember isteni kilétére ébredve a Krisztust hozza kifejezésre.
2016. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szia pelgrim. en szerintem fog lenni itelet nap igazsagosan.
2016. aug. 23. 09:38
 6/14 Ákos13 ***** válasza:

Honnan veszed, hogy visszajön? Megfeszítették, meghalt és eltemették.

Ha velem történne ilyen, én biztos halott maradnék. Jézzs is ott van valahol a föld alatt, 2000 éve már.

2016. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves Akos! Legyen bármi is a véleményed nem fogok veled egyet érteni mert Jézus Krisztus Isten egy szulutt Fia mert félig Isten félig ember. Két különböző személy mégis egyek mert Jézus az Atya által teremtett legelőször és az Isten őröktol fogva van és lesz mindörökké megvan írva a Bibliában is Poncius Pilátus által meghalt de harmadnap feltámadt. Nem vonom kétségbe a hitedet de Ő él ma is és oroke élni fog ha hiszed ha nem!
2016. aug. 23. 12:46
 8/14 pelgrim ***** válasza:

# 5/

Szerintem már a halálunk alkalmával eljön az ítélet, helyesebben egy mérlegelés, egy visszatekintés az éppen lezajlott életünkbe, mikor látni fogjuk mit tettünk jól és miben tévedtünk. De ez nem ítélet, Jézus míg itt a földön élt, nem ítélt el senkit és odaát se fog ítélkezni.

2016. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 7

És te miből gondolod hogy ezeket amiket leírtál azok igazak is?

2016. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sehogy nem is létezett
2016. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!