Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az, hogy az oldalra...

Miért van az, hogy az oldalra irkáló, nagyon vallásos embereknek általában (nem mindig, de többségében) rossz a helyesírásuk?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkit megbántani, de ezt vettem észre, mind a kérdést kiírók, mind a válaszírók között. Mitől van ez?

2017. jan. 7. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem vallásosság specifikus. Sokan írnak rossz helyesírással.
2017. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez esetben még furább ez a jelenség.
2017. jan. 7. 15:15
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezt én nem látom így. De azért te csak nyugodtan gondold, hogy a vallásos emberek hülye, sötét birkák, nem zavarlak ebben a téveszmédben.
2017. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább azt mondanám,ha ír ide egy nagyon begyepesedett,térítő típusú vallásos és rossz a helyesírása,nem lepődöm meg.Merthogy igen,az ilyeneket nem tartom túl intelligensnek.És le lehet érte pontozni,nem fogok jópofizni.
2017. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Tehát aki nagyon vallásos, annak nagyon rossz a helyesírása, aki csak kicsit vallásos, annak pedig csak kicsit rossz a helyesírása. Aki meg nem vallásos, annak nem is rossz a helyesírása. :D


Maaaaaargit!!!!!! Nooooooormáááááááááális??????????

2017. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, remélem ezt te sem gondolod komolyan. Szándékos provokációnak érzem a kérdést, mintha azt akarnád mondani, hogy a hívő emberek annyira hülyék, hogy még írni sem tudnak. Pedig ez nyilvánvalóan nincs így. Ateisták közt is van pocsék helyesíró, hívők közt is van aki tökéletesen ír. Én gyakran követem a vallás topicot, de még nem vettem észre, hogy sokan helytelenül írnának.
2017. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
én nem vagyok nagyon vallásos, nekem a gépem angolt javít, és gyakran ekvés az időm :D egyébként az ateisták is helytelenül írnak, szerintem ez nem vallásosság hanem erőszakosság kérdése, itt a gyakorin sok ateista kivégeztetne mindenkit aki nem ért vele egyet, köztük más ateistákat is, a sok szektás figura éppen ugyan ilyen csak kicsit másképp, és a gyakorin tényleg mutatóban van csak 1-2 nyugis figura, mert aki ide téved ált. hamar belekeseredik hogy csak a szektás propaganda meg a gyűlölet fröcsög mindenhonnan és inkább abbahagyja a fórumozást
2017. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ákos13 ***** válasza:
31%

Akárhogy is, a nagyon vallásos emberek általában tényleg annyira sötétek, hogy még írni is éppen csak megtanultak, és azt se rendesen. Sajnálom, de ez az igazság.

És ez nem véletlen: valakit csak akkor tudnak ilyen szinten behálózni a vallások, ha fogalma sincs a világ dolgairól, ergo tudatlan, képzetlen.


És ezzel most nem feltétlenül arra célzok, hogy az IQ-ja alacsony az illetőnek (bár erre is vannak statisztikák), hanem arra, hogy tanulatlan. Ahogy nem tanulta meg a biológiát és a fizikát, úgy a helyesírást sem.

2017. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet annyira látni, hogy ki is a nagyon vallásos ember.


Viszont ez a kérdés sem gondolnám, hogy véletlenül került a ,,valláskritika" témába.

2017. jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha olvasok egészséggel ,vagy nyelvekkel,művészetekkel kapcsolatos írásokat,semmivel sem jobb a helyesírás.


Kedves Kérdező!


Te azt akarod látni,hogy a vallásos emberek bunkó parasztok.Hozhatunk bármilyen ellenérvet,nem fogja megváltoztatni azt,amit te látni akarsz,viszont azon érdemes elgondolkoznod,hogy miért keresel ürügyet,a vallások megvetésére!

Itt van a kutya elásva!

2017. jan. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!