Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milyen gondolkodású emberek...

Milyen gondolkodású emberek azok, akik utálják a zsidó, keresztény, buddhista világnézetűeket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szaralakok trágya gondolkodással. Erről többet nem lehet mondani. De nem is kell.
2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
57%

Miért utálják őket?


Mert ha azért,mert más a világnézetük,akkor csak kretének.


Ha nem az emberekkel van bajuk, hanem a vallással akkor ateisták.

2017. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
(a kérdésben egyértelműen az emberek utálata van, nem a világnézet)
2017. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Pl. muszlimok?
2017. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

kirekesztő f**zk*lap...


ennyi, a látszat néha csal, ha pl veszünk egy átlag katolikust meg egy ateistát meg egy jehova tanúját meg egyet a gyakorin fórumozó ateisták többségéből akkor azt hinnénk a két ateista és a két vallásos vannak 1-1 táborban pedig nem, a jehova tanúja és za utóbbi ateista vannak egy táborban és a katolikus meg az előbbi ateista vannak egy táborban

2017. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Én ezek közül csak a keresztényeket utálom mert agresszívek, meg akarnak mindenkit téríteni, ráerőltetni mindenki a képzelt igazukat, és mindent ki tudnak úgy magyarázni, hogy úgy érezzék igazuk van.


A zsidó vallással semmi bajom, külön tetszik hogy bele kell születni.


A buddhizmus pedig egyenesen érdekel. Jelenleg is próbálom elsajátítani.

2017. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6.Hsz!


Erőszakosan,csak a Jehova Tanúi,és az iszlám térít.

Egyik sem keresztény vallás,hisz a keresztény vallások hiszik az egy Isten hármasságát,és egyik említett sem hiszi azt.Viszont a buddhizmus igen erőszakosan viselkedik Taiföldön minden más vallással szemben.

2017. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Pietrosol ***** válasza:
56%

Szia!


Magam csak a cigányokat, arabokat, zsidókat meg a roh@dék rasszistákat utálom.


Viccet félretéve! Ez az emberi egó megnyilvánulása. "Nekem igazam van, neked nincs." Mindegy milyen köntösben van, mert a legfontosabb az ellenségkép, amelynek a félelem a mozgatórugója.

2017. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a keresztényeket és a muszlimokat utálom. A két legagresszívebb emberfajta. A többiekkel semmi bajom.
2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9-es vagyok. Rosszul fogalmaztam. Nem agresszívek hanem gonoszak. A két leggonoszabb vallás, akár az egyházaikat, akár a hívőket nézem.
2017. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!