Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (többi lent)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gCbHfihaVJY


Komolyan egyesek mindenbe csak sátánizmust látnak manapság?


2017. jan. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyesek túl komolyan veszik a trollokat...
2017. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy troll, többször láttam youtube videók alatt válaszolgatni a feltöltőt, és túl szépen/érthetően érvel ahhoz hogy troll legyen. Inkább erősen vallási fanatikus mint sem troll, meg sok dologba és konteóba hisz.
2017. jan. 23. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan. De ez nem csak manapság van így, hanem mindenkor így volt. Minden korban voltak egyesek, akik mindenben sátánizmust láttak, szóval ez nem újdonság.
2017. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia ! Megnéztem a videót.Kár hogy nem írtad oda,hogy angol nyelvű.No de mindegy.Így is értettem,hogy amikor lelassította a videót akkor kissé ijesztő az énekes tekintete.Én hívő ember vagyok (nem vallásos).Meg mondom neked őszintén,hogy ez egy ilyen hatásvadász videó szerintem...Ha nem lenne kikockázva észre sem vennénk...Egyébként sok mindenbe bele lehet látni,és magyarázni mindent ! Egy picit gondolkodj reálisan.Ha ezt a videóklipet normál sebességgel látod a tv-ben mit csinálsz ? Én elkapcsolok simán más csatornára,mert nem szeretem ezt a fajta zenei stílust.Még egy dolog ! Ha felveszel egy emberi nevetést videóra,és kockáról kockára végig nézed akkor ott is belelehet látni vicsorgató szájat is a videóba... Pedig boldog ! Ha téged érdekelnek ilyen nagyon különös furcsa dolgok akkor a facebookon keress rá a Média legnagyobb hazugságai csoportra... Ott aztán minden van :D És nem is kell tagnak lenned,mivel nyilvános csoport.A lapos föld teóriától kezdve mindenféle ostobaság ott van... NE ENGED MAGADAT BEFOLYÁSOLNI !
2017. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez a modern kornak, és az internetnek köszönhető, ahol gyakorlatilag már minden elérhető, és pontosan ennek a következménye az, hogy az emberek ha látnak valami számukra furcsa dolgot, rögtön rohannak az internethez, és máris mindenféle összeesküvés elméleteket gyártó szekták millió magyarázatát lehet olvasni, nézni, amelyek mindenbe sátánokat, démonokat, földönkívülieket, és mindenféle demoralizáló dolgokat látnak.


Érdekes, hogy hip-hop zene elég rég óta van, de az én gyerekkoromban volt az amerikai hip-hop zenék fénykora, akkor már számítógép volt, meg kezdetleges internet, viszont az elérhetőségek a felületen nagyon minimálisak voltak, nem voltak a most létező óriási portálok, szinte alig lehetett hallani olyat, hogy sátánista zenészek, összeesküvés, illuminati stb, az egész nem erről szólt, most meg ha az egyik zenész klippjében megjelenik egy fáraó, meg egy macska, már rögtön mindenféle bibliai próféciákat, és világvégéket kezdenek az emberek a tömeg portálokon ordibálni, tehát tiszta őrület, persze vannak összes esküvések, meg háttér hatalmak stb, de aki egész nap ezzel foglalkozik, annak legalább annyira nincs élete, mint egy fanatikusnak.

2017. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként most vettem észre hogy ez már egy 4 éves videó, és egy magyar csak átdolgozta ezt meg leírást írt https://www.youtube.com/watch?v=RIS7qkJXfrM
2017. jan. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!