Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Számodra a bigott keresztény...

Számodra a bigott keresztény hívők vagy az agykontrollosok idegesítőbbek?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokatív akar lenni, pusztán kíváncsi vagyok.

2017. márc. 8. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

"Az a különbség, hogy az agykontrollosok nagyrészt jóindulatúak.

A bigott hívők pedig SOHA."


De, amíg fizeted a tizedet. Na ez csúnya volt tőlem ...

2017. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

"Számodra a bigott keresztény hívők vagy az agykontrollosok idegesítőbbek?"


Számomra a hülyeségeket kérdezők! De viccet félretéve egyik sem, mert nem állok le hívőkkel vitázni az agykontrollosokkal pedig még nem hozott össze a jó sors!


Ha a hívő nagyon erőszakosan térítene az interneten, akkor nem állok le vele vitázni, mert felesleges időpocséklás, ha pedig a való életben szólít le, elintézem annyival, hogy:


"Köszi, de nem veszek semmit, viszlát!"

2017. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Ja és igen, a vérliberálisok én is utálom, amikor próbál győzködni, hogy "jaj az iszlám a béke vallása" na attól hányok!


Ráadásul nem is én megyek oda az ő fórumára, hogy beszóljak, hanem már az is elég hacsak megosztok a profilom egy iszlám kritikus posztot ezzel kapcsolatban és mindig akad egy liberális aki ugrik és a lehetetlent megmagyarázza, a végén meg én vagyok az iszlamofób!


Szóval igen, a liberalizmus-károsodottak kiakasztanak!

2017. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
a bigott keresztények, mert valami számomra fontos és értékes dolgot forgatnak ki és járatják le, fosztják meg az értékeitől
2017. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
A bigott keresztények, mert olyanból van körülöttem több is.
2017. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Engem az agykontrollosok tisztára szétagykontrolloztak.

Főleg, amikor a hárppal támadtak rám, na akkor teljesen szétcincálták az agykontrollomat.

2017. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Agykontrollos még soha nem akart megtéríteni.Bigott hívők meg már nem egyszer.És ők k.idegesítőek a buta viselkedésük miatt.
2017. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A leginkább az, amelyik erőszakoskodóan akarja a saját igazát az arcomba tolni.
2017. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Bigott hívőkből több van mint bigott agykontrollosból.

Igaz a kérdés nem pont így szólt de a kérdés eredeti formájában is több van az előbbiből.

Amúgy meg ha valaki rám akarja erőltetni a hitét és zaklat akkor mindegy melyik.

Ha azonban csak kifejti a saját véleményét s ütközteti az enyimmel, az enyim tiszteletben tartása mellett akkor amíg nem csak személyeskedésbe addig egyik se idegesít. Ha csak meggyőzni akar hogy az ő hite "jobb" azzal semmi bajom nincs.

2017. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem egyik sem idegesít.


Minden fanatikus jellemzője,hogy retteg a más nézetek meghallásától,hisz az elbizonytalanítja.


Engem pl.kimondottan inspirál egy istentelen,amíg elbizonytalanodásában nem kénytelen sértegetni.


Más fanatikusokkal is szeretek beszélgetni,míg az elbizonytalanodásukkor nem lesznek idegesek,és emberhez méltatlan eszközöket nem kezdenek használni.

Tudom,ilyenkor hagyni kell őket emészteni,de semmiképpen nem haragudni rájuk,netán felingerülni.

Jó dolog ilyenkor hirtelen témát váltani,amiben tudom,hogy egyetérthetünk,különben eggyel több ellenségem lett.

2017. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!