Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem féltek, hogy a pokolba...

Nem féltek, hogy a pokolba kerültök?

Figyelt kérdés
Melegkként kérdezem, hogy aki meleg és hisz Istenben, hívő, ismeri és megértette a Bibliát, nem fél, hogy az anális és orális szexelései miatt elkárhozik a pokolba/nem támad fel/elítéltetik? Hogy gondolkodtok erről?

2017. júl. 18. 19:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%

Róma 1:23 Az örökké élő Isten dicsőségét elhagyták, és helyette bálványokat imádtak, amik halandó emberekre, madarakra, négylábú állatokra és hüllőkre hasonlítottak.

Ezért Isten elhagyta őket, és engedte, hogy szívük gonosz vágyait kövessék: szexuális bűnökben éljenek, és egymás testével gonosz dolgokat műveljenek.

Az Istenről szóló igazságot hazugsággal cserélték fel. A Teremtő Isten helyett azokat imádták és szolgálták, amiket Isten teremtett. Pedig az imádat egyedül Istent illeti, aki örökké áldott legyen! Ámen.

Mivel az emberek ezt tették, Isten is átadta őket a saját szégyenletes kívánságaiknak. Az asszonyok felcserélték a férfiakkal való természetes szexuális kapcsolatot más nőkkel való természetellenes szexuális kapcsolatra.

Hasonlóképpen a férfiak is elhagyták az asszonyokkal való természetes szexuális kapcsolatot, és más férfiakat kívántak meg égető vágyakozással. Így azután a homoszexuális férfiak egymással követtek el szégyenletes dolgokat. Ezek az emberek a saját testükben kapták meg a büntetést, amit ezzel a természetellenes életmóddal megérdemeltek.

Ezek az emberek Istent nem tartották méltónak arra, hogy ismeretét megőrizzék. Ezért Isten is magukra hagyta őket. Engedte, hogy megromlott gondolkodásuk szerint olyan dolgokat tegyenek, amiket nem lenne szabad.


Folyamatosan azt írja a Biblia, hogy ez egy következmény, amikor Isten magára hagyja az embert, mert egyszerűen nem érdemli meg őt. Mi a kérdés? Egy keresztény, aki ismeri Istent, az megérti ezt. A többi meg csak hadovál. De lassan már a pedofilokat is el kell fogadni. Ott voltál a prideon? Hallottad a pedofil homi szónoklatát arról, hogy tulajdonképpen a gyerek a hibás, ha megerőszakolják?

Hagyjuk már ezt... azt csinálsz a testeddel, amit akarsz, de ne Istent vádold, ha ezt számonkéri majd rajtad.

2017. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Dongaben ***** válasza:

#16+1

Valószínűleg nem érti, amire céloztál! Sajnos sok ilyen van!

2017. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
75%

Eleg megnezni a #23-as irasat, es ezek maszkalnak kozottunk a nyilt utcan.. Felelmetes ez a tudatlansag. Tolem legyen vallasos aki akar..DE olyan dolgokat ne akarjanak mar a kepzeletbeli haverjukkal magyarazni amire a tudomany mar rajott (ha csak reszben is)

En ovis koromba mar tudtam h melegvagyok ugy h akkor meg csak hirbol se ismertem a vallasnak nevezett elmebajt, h hagyhattam volna el istent ha akkormeg nemis tudtam rola es akkor ezert lettem meleg? Netto f#szsag.. Es nemtudom mikor ertitek mar meg h ha a bibliabol ideztek az nem egyenerteku sem bizonyitekkal sem ervelessel... Nevetseges h a modernkori tarsadalmi es biologiai kerdesekre egy tobbezer eves mesekonybol akartok magyarazatot adni.

2017. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Dongaben ***** válasza:
76%

# 25

Én hetero vagyok, de toleráns. Teljesen igazat adok az írásodnak! Homoszexualitás már akkor létezett, amikor még a Biblia sem... Ezt a mai feszültséget CSAK az emberek gerjesztik!

2017. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

"Eleg megnezni a #23-as irasat, es ezek maszkalnak kozottunk a nyilt utcan.. Felelmetes ez a tudatlansag. Tolem legyen vallasos aki akar.."

Nyugodj már meg és szedd össze magad. Te írtad a 23-ast. Vagy magadra gondoltál?


"En ovis koromba mar tudtam h melegvagyok ugy h akkor meg csak hirbol se ismertem a vallasnak nevezett elmebajt, h hagyhattam volna el istent ha akkormeg nemis tudtam rola es akkor ezert lettem meleg?"

És az általános iskolai tanulmányokról hallottál-e már? Írás, olvasás, meg ilyesmi. Senki nem mondta, hogy azért lesz valaki meleg, mert nem hallott Istenről.


"Homoszexualitás már akkor létezett, amikor még a Biblia sem..."

Ezzel pontosan mit is akartok mondani? Mit is akartok ezzel bizonyítani?

2017. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

"Valószínűleg nem érti, amire céloztál! Sajnos sok ilyen van!"

Esélytelen volt eleve:)

2017. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Dongaben ***** válasza:
100%
Főleg, hogy töröltek közben párat... Így a "számozás" értelmetlen lett...:(
2017. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Toroltek par valaszt ezert lehetseges h en lettem a 23:) a(jelenleg) 21-es irasara reagaltam esaz utanam iro is ezt tette +az en ovodaskori elmenyem melett ervelt azzal h a biblia elott is voltam mar melegek, ha elolvasod a 21-est majd aztan az enyem es az utanamlevoet osszeall majd a kep:)
2017. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki "melegként" született, akkor az betegség, ha nem annak született, hanem "fertőzés" révén lett meleg, akkor az már bűn.


Az első esetben már egy halmozott terheltség lehet (karmikus), a második estben pedig jelen életében alakítja ki a karmikus terheltségét. Mind a kettő szomorú, de nem igazságtalan, mivel Isten senkit sem teremt "melegnek".


Általában azt lehet mondani, hogy akik nem képesek a melegségből megtérni, azok a következő életükben egyre lejeb csúsznak ezen a területen és lesznek pedofilok, vagy kéjgyilkosok, vagy még annál is rosszabb.


De Jézussal ki lehet gyógyulni ebből a karmikus betegségből is, csak persze egyrészt akarni kell ezt, másrészt pedig meg is kell térni. (Nem vallásosnak lenni, hanem valóban megtérni, de ez már egy külön történet, hogy ki az aki valóban megtért).

2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Jézussal ki lehet gyógyulni ebből a karmikus betegségből is"


Ez igaz, tegnap este is mondták a South parkban.

2017. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!