Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell "hit" az evolució...

Miért kell "hit" az evolució elmélet elfogadásához?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:23
 281/295 A kérdező kommentje:

Mutassd be, miről beszélsz, mert ez így bemondásra kevés. Ez a Cholerra tulajdonsága, mint már írtad. Környezeti hatásokra így reagál, védekezik.

Itt a cikk:

[link]

Semmiféle differenciálódásról nincs szó, szóval ezt magára írtad?! " Azért így hazudozni, ehhez már pofa kell.

Mondom én hogy troll vagy te"

2017. szept. 4. 16:10
 282/295 A kérdező kommentje:

"Honnan fogja tudni az élőlény hogy mennyi változás fér még bele, és honnantól kell megállnia a fejlődésben, mert az már makroevolúció lenne? Na? "

Mellébeszélés, rizsa. Tanuld meg a mai rendszartant, ott van leírva. Ma jól láthatóan elkülönülnek a családok egymástól. Ha nem tudsz egy kutyát egy majomtól megkülönböztetni, fordulj orvoshoz:)

2017. szept. 4. 16:14
 283/295 A kérdező kommentje:

"Igen, és ez anélkül is jól levezethető hogy bármilyen dokumentációd lenne a gyártási folyamatról. Ha valaki tényleg ért hozzá, kb vet egy gyors pillantást a motorra, esetleg vezet egy-két kört, és mondja hogy mi és hogyan változott.

Ugyanez a helyzet a fosszíliákkal is. Aki hozzáértő, az pusztán a csontok alapján levezeti mi és hogyan fejlődött."


Nem ugyanaz, mivel a gépkocsinál le lehet írni, hogy mi és hogyan változott, a fosszíliáknál meg nem.

2017. szept. 4. 16:16
 284/295 anonim ***** válasza:
89%

"Mellébeszélés, rizsa. Tanuld meg a mai rendszartant, ott van leírva. Ma jól láthatóan elkülönülnek a családok egymástól. Ha nem tudsz egy kutyát egy majomtól megkülönböztetni, fordulj orvoshoz:)"

Ha nem tudsz értelmezni egy egyszerű kérdést, fordulj orvoshoz :)

Bocsi, ezt még muszáj volt :D

De egy kis segítség, a kérdés nem az volt hogy mi a különbség a rendszerani családok között. Sőt, a kérdésnek köze sem volt ehhez a témához.

Gondolkozz még, hátha idővel majd leesik :)

2017. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/295 A kérdező kommentje:

"Aki hozzáértő, az pusztán a csontok alapján levezeti mi és hogyan fejlődött."

Csakhogy az nem genetikai levezetés, hanem fantázia.

2017. szept. 4. 16:19
 286/295 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a vergődést... ahogyan a dolgokba bele sem nézve próbálod változatosan leírni, hogy "nem érdekel, akkor is nekem van igazam" :D.

További jó idegeskedést, Tortácska! :P

2017. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/295 anonim ***** válasza:
93%

"Ezt a vergődést... ahogyan a dolgokba bele sem nézve próbálod változatosan leírni, hogy "nem érdekel, akkor is nekem van igazam" :D. "

Na igen, ilyen embereket látva gondolkozom el mennyi igazság van abban a mondásban hogy a hülyeség áldásos.

Nesze itt a bizonyíték! Nem, az csak fantázia mert én túl hülye vagyok ahhoz, hogy ezt felfogjam!

És áldásos tudatlanságban boldogan élt, amíg meg nem halt :D

2017. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/295 A kérdező kommentje:

"Egy egysejtű életmodú és szaporodású élőlény ma már többsejtű szaporodást és életmódot folytat."

Ez az evós esti mese, ez nem tudományos bizonyíték.

Semmit nem értel a biológiához, a genetikához meg főleg.


"Egyértelmű és dokumentált bizonyítéka az evolúciós változásoknak, hogy spontán új információ jöhet létre ami új típusú élőlényt eredményez. "

Ez csak a chlorella telepalkotására bizonyíték, másra nem.

És nem jött létre új információ, a chlorella mindig képes volt telepeket alkotni bizonyos körülmények közt, így szó sincs új információról. Pláne spontán.

Zárjuk: a törzsfejlődés nem tudományos, hanem fantasy kategória

2017. szept. 4. 16:25
 289/295 anonim ***** válasza:
88%

Mondod ezt te a kígyóvá változó bot, beszélő kígyó, semmiből támadó víz, és egyéb, meghökkentő mesék világában élve, szokás szerint, egyre csak jobbakat írsz :).


De azért szeretünk! Na, talán egy picit :D

2017. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/295 Tom Benko ***** válasza:
90%

@Kérdező: Egyelőre nem kaptam meg a Mózes szőrcsuhájára vonatkozó részletes leírást, úgyhogy innentől kezdve a Biblia hazugság.


Ezen a szinten mozog mind az "érvelésed", mind a követelőzésnek álcázott vergődésed.

2017. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!