Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell "hit" az evolució...

Miért kell "hit" az evolució elmélet elfogadásához?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:23
 291/295 anonim ***** válasza:
93%

"Zárjuk: a törzsfejlődés nem tudományos, hanem fantasy kategória"


Ez már annyiszor mondogatod önmagadnak, hogy szerintem is lezárhatjuk a kérdést, önmagadat már sikeresen meggyőzted, alhatsz nyugodtan, minekünk meg békét hagyhatsz végre.

2017. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/295 anonim ***** válasza:
93%
Amíg etetitek ezt a szánalmas elmebeteg trollt, addig menni is fog a téma... Nem lenne egyszerűbb ráhagyni? Láthatólag nem érdekli a valóság, csak durcásan toporzékol, hogy akkor is neki van igaza.
2017. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/295 A kérdező kommentje:

"De azért szeretünk! Na, talán egy picit :D"


Én is szeretlek titeket a picitöl egy kicsit jobban.

Üdvözlettel szerető felebarátotok How Arrow

2017. szept. 5. 08:09
 294/295 Tom Benko ***** válasza:
100%
@293: Látjuk, azért akarsz agyvérzést okozni nekünk.
2017. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/295 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak azért mert az itt lévők nem tudják elmagyarázni a legapróbb enzimig az evolúció és törzsfejlődés minden apró részletét, nem jelenti automatikusan hogy nem létezik, ezen az oldalon olyan emberek vannak akik olvastak róla de a nyakam rá hogy egy képzett Phd-s professzor aki külön erre van szakosodva nem ide jár kommentelni ezért csak a felszínt kapargatjuk, vagy ha megkérdezem tőled hogy pontosan miért alakul ki az emberekben különböző fajta rák, hogyan fejlődik és hogyan lehet gyógyítani, mivel valószínűleg nem vagy diplomás onkológus ezeket nem tudod, mégse jelenti hogy verem a mellem hogy "He, megomondtam, rák nem is létezik"
2017. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!