Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek Isten szaváról?

Mi a véleményetek Isten szaváról?

Figyelt kérdés
Az evolució elmélet pedig ravaszabb vala minden Istentöl ihletett ígénél, melyet a Szentlélek sugalt vala. Mondá az embereknek:Csakugyan azt mondta Isten hogy hat nap alatt teremtette az Úr az Eget és a Földet és mindent ami azokban van?

2017. szept. 2. 22:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Jav.


Mi módon merik az ateisták a vallást kritika alá venni,ha nem vallásosak?

2017. szept. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
83%

"Aki ateistaként mégis válaszol,az értelmetlen dolgot művel,vagy pedig látens Istenben hívő. "


Ott tévedsz, hogy ez itt nem Isten szava, ez egy ember véleménye, amit leírt a kérdésben. Ráadásul a Bibliában még csak nem is szerepel ilyen passzus. Egy ember egyéni véleményére pedig reagálhat ateista, hívő egyaránt. Attól nem lesz az atesita "látens Istenhívő". Itt emberek között zajlik a beszélgetés.


"Az,egy más dolog,hogy egy fejőnő normál esetben 0 értékben kritizálhat meg egy operaházi előadást,amit nem is látott,hallott. "


Ha Isten szaváról lenne szó, akkor azt mondanám, valóban nem hallottam, de itt megint csak megjegyzem, hogy egy ember véleményéről van szó. És nem most hallom először, és nem is a gyk-n hallottam először, hanem ti jöttetek először téríteni. Innentől kezdve érdekel, nem mint "látens Istenhívőt", hanem úgy, hogy látszólag normális emberek miért hisznek sületlenségekben, és miért akarják, hogy én is azt higgyem, amit ők. Úgyhogy nagyon is hallottam azt az "opera előadást", folyton ezt árizzák a vallásosok.


"Mi módon veszik az ateisták a vallást kritika alá venni,ha nem vallásosak. "


Ha úgy tetszik, a térítés is egy kritika a nem hívők felé. Higgyél, mert ha nem, akkor megdöglesz, te kis bűnös mocsokláda. Ha ilyenekkel jönnek nekem, akkor jogom van visszakritizálni, hogy na ne már.

2017. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

42.Hsz!


Ne csúsztass!

A kérdés így hangzott:

"Mi a véleményetek Isten szaváról?"


Saját írásodon kívül hol találtál ilyen"keresztényi"kijelentést?


" Higgyél, mert ha nem, akkor megdöglesz, te kis bűnös mocsokláda."


Ez,kizárólag a te "széplelked"projekciója.

Az íróját mutatja be,s nem a megrágalmazottat.

2017. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
65%

Jah, hogy ez kérdés a kérdésben?

Ami a főcímben van, az egy általános kérdés, önmagában kell nézni, és ami alatta van, az csak úgy ott van, mint vélemény? Vagy pedig az alatta lévő szöveg lenne "Isten szava"? Mert ilyen nincs sehol a Bibliában. Erre utaltam. De ahogy gondolod. Ha ez neked csúsztatás.....

2017. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
67%

"Ez,kizárólag a te "széplelked"projekciója.

Az íróját mutatja be,s nem a megrágalmazottat."


Lehet, kicsit sarkítottam, de ezt már számtalanszor a fejemhez vágták (mármint, hogy meghalok, ha nem hiszek). Konkrétan esküvőn is, ami egy örömteli esemény kellene legyen, ezt sulykolta a pap, hogy mekkora bűnös mindenki. Aki nem szokott fenyegetőzni, persze nem veszi magára....

2017. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
És ím látjuk az eredményt, mikor sok ember nekiáll vala józan gondolkodás és forráskritika nélkül olvasni bármit is.
2017. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
97%

"Mi a véleményetek Isten szaváról?"

Majd, ha hallottam, megmondom.

2017. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!