Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A katolikus vallás ugye azt...

A katolikus vallás ugye azt hirdeti hogy Isten mindenkit szeret? És miért vannak akkor szabályok? Akkor miért utálja ki az egyház a homoszexuálisakat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 21:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%
úristen ennyi hülyeséget egy helyen... úgyis le fogtok pontozni de megéri elmondani a véleményem. bisex vagyok, és JÓ EMBER. és nem egy idióta vallási fanatikust láttam már. de akárhány részt emelhettek ki a bibliából, nem fogom elhinni nektek hogy "Isten" megjutalmaz egy fanatikust aki templomba jár ugyan de veri a gyerekét mert érzelmileg képtelen volt felnőni, ugyanakkor elítél egy leszbikust aki egész életében másoknak segít és rendes. akinek ez a nagyon egyszerű példa sem jut el a tudatáig, na kérem az tudja magáról hogy beszűkült fanatikus, és semmi mást nem érdemel csak szánalmat. remélem elég választékos voltam ahhoz hogy mindenki megértse, nem egy ostoba (nem szó szerinti értelemben vett) paraszt írta ezt. épp ezért mint a biblia által szeretni és tisztelni való embertársatok, kérem az érvet átgondolni.
2010. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában nem sok értelmes vitatkozást láttam eddig. :D


Egyébként ha már vitatkoztok:

1. Tiszteld a másikat!

2. Tiszteld az ő oldalát!

3. NE az ő oldalát mocskold, hanem a sajátod mutasd be!


Egyékbént az egyház emberekből nem, nem isten választottjai, nem istenek, csupán emberek. Ember hibázik stb szóval na:D

2010. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
első "nem" helyére: "áll" :D
2010. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Farizeusok gyónjátok csak meg a bűneiteket újra meg újra, semmit nem ér, úgyis a pokolra juttok. Ez nem így működik, a bűnt eleve nem kellett volna elkövetni. A homoszexualitás pedig nem bűn, a drága prófétáitok tévedtek, nem Isten szavait írták le, hanem önös érdekből improvizáltak, elárulták istent. Én az igaz Isten hangját hallom minden nap, ő mondta el ezeket nekem. Szóval bocsika de ezt benéztétek..
2017. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!