Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha az isten rögtön az embereke...

Ha az isten rögtön az embereket és a mai állatokat teremtette meg mégis mikor éltek a dinoszauruszok?

Figyelt kérdés
És a vallásos emberek elhiszik, hogy voltak dinoszauruszok?

2018. febr. 23. 13:14
1 2 3 4
 21/34 Darkmoon80 ***** válasza:
80%

"Ha már egyszer legyőztelek ugyanabban a vitában, minek teszed el újra a kérdést?:)

Ott is csak annyi volt mindenre a válaszod, hogy "ez nem igaz"."


Óh, valóban?


Érdekes meglátás, csak azt hiszem elhagytad az olvasószemüvegedet (vagy a józan eszed), ha így látod.

Lehet, azért mert ez a győzelmed csak a te fejedben létezik, és a valóságban még soha nem voltál képes egyetlen épkézláb választ sem összehozni.


Csak egy (!) kiragadott példa a válaszaimból: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr.. 53-as válasz.


Ami szerinted annyi, hogy "ez nem igaz", az a valóságban a példaként hivatkozott válaszomban összesen 1205 szóban van megindokolva!!!! (csak a tényleges válasz) Pontosan a hossza miatt nem ollózom be ide teljes terjedelmében.


Úgyhogy álmodozz nyugodtan győzelemről, csak ne éld bele nagyon magad, mert rossz lesz ha egyszer felébredsz.


De látod, most is itt a lehetőség, győzhetsz! Érvelj, bizonyítsd be, neked van igazad!

Lássuk.

ITT ÉS MOST!!

A lehetőség nyitva áll!

2018. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek!
2018. febr. 25. 21:09
 23/34 anonim ***** válasza:
10%

Vidiripi


"Vannak emberek akik elhiszik hogy 2 pingvin felsetalt a deli sarokrol a kozel keletre csak azert hogy bemasszon egy hajoba"


Ha Isten úgy akarja, akkor igen! Miért ne!

2018. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%

"és a mai állatokat"


Hát nem tudom,ezt pl ki mondta neked,de még keresztényként is azt mondom,hogy ilyen nincs. Az Édenkertben egyáltalán nem volt se egyiptomi macska,se uszkár..főleg,hogy a legtöbb mai állat valamelyik kultúrához,népcsoporthoz tartozik,amik akkor még nem is voltak. Amúgy meg mivel a dínók is állatok,nyilván a többi állattal együtt teremtette őket is.

2018. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
A mai állatoknál nem a tenyésztett állatokra gondoltam persze azokból is van elég, de az emberi beavatkozás nélkül létező állatok is rengetegen vannak.
2018. febr. 27. 16:48
 26/34 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Elhiszem, hogy léteztek azok az állatok, amiket ma dinoszauruszoknak hívnak! :) "Pedig" vallásos vagyok. Tudod, miért? Mert odafigyeltem a suliban, amikor tanították, milyenek voltak, aztán később, amikor a kezembe került a Biblia, megláttam, hogy abban is benne van! Semmi kétség! A dínók léteztek! Volt, amikor sárkányoknak hívták őket. Ki is pusztultak. Ahogy más állatokat is részben az ember pusztított ki, nem csak maguktól pusztultak ki. Egy csomó állatot teremtett Isten, amik ma már nem léteznek.

2018. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta, hogy "én elhiszem, hogy voltak dinoszauruszok."


Oké, de ez nem hit kérdése. Ott vannak a csontok.

2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 HaEv ***** válasza:

Kedves #27-es!

Én speckó azért írtam, hogy ELHISZEM, hogy léteztek dínók - mert ez volt a kérdés eredetileg! Ha azt kérdezte volna, hogy elismerem-e, akkor ezt a szót használtam volna.

De ha gondolod, vitatkozhatunk, és lovagolhatunk szavakon... :)

2018. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem értem a reakciódat, de úgy gondolom helyes amit írtam. Objektív dolgokra hogy lehet hivatkozni hittel?
2018. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 HaEv ***** válasza:

Kedves #29-es! (Ha Te vagy a #27-es is)

Úgy, hogy a hitre volt kíváncsi a kérdező. :) Én elhittem anno az általános suliban is a tanárnak azt, amire azt mondta, hogy tény.

Pl. azt írod: "Ott vannak a csontok." - De hol? ÉN egyet sem láttam! De ez nem jelenti azt,hogy nincs. Mivel nem láttam soha egyet sem, bárki állítja, hogy léteznek, én csak úgy tudom jelenleg ezt elfogadni, hogy ELHISZEM neki! De ha gondolod, írj privátban és ha van Budapesten olyan múzeum, ahol ilyen csontokat lehet látni, nagyon szívesen elfogadom a meghívásodat. Körbekalauzolhatsz. Mindent végig fogok hallgatni róluk tőled - és valószínű, el is fogom Neked hinni. :)

2018. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!