Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Távolkeleti vallásokkal kinek...

Távolkeleti vallásokkal kinek van innen személyes tapasztalata jó vagy akár rossz is?

Figyelt kérdés
Ha van,pontosan mik azok?
2018. aug. 10. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Távol-keleti vallásokkal nincs tapasztalatom, csak ezotériával, vagyis inkább ilyen nyugatiak számára optimalizált buddhizmussal - mármint nem én voltam ebben benne, csak közeli ismerősök. Nem jót tapasztaltam sajnos, nem úgy láttam, mintha jó gyümölcsöt teremne az életük. A vezetőjük el volt szállva magától, mint egy lufi, ő mindent tud, mindent lát stb., ugyanakkor bunkó a feleségével stb.

Biztos vagyok benne, hogy nem csak ilyenek vannak, bármilyen vallásról is legyen szó. De ők engem nem győztek meg.

2018. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az "ehhez az utazáshoz kapcsolódó hanganyagok" gondolom szintén az interneten találhatók meg, légy szíves egy normális linket küldeni, hogy ne kelljen keresgélni.

Azon kívül, hogy a hölgy le van fényképezve a Potala előtt, meg 49 dollárért könyvet lehet venni, amúgy nem sokkal szolgál az oldal.

2018. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12 Mivel csipőből hazugságnak állítottad be a segytő szándékú írásomat, a minuszolásodon kivül, ezért csak nem képzeled, hogy tálcán nyujtom át neked?


Ha info kell, dolgozz meg érte, keress, kutass, tájékozódj, informálódj-én is azt tettem, ha valami érdekelt, és tudni akartam annak igazságtartalmát.

2018. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kösz a linket (vagyis a nagy semmit). Igazi segítőkész keresztény vagy.

Azért annak kicsit nagyobb visszhangjának kellene lennie, hogy járt a Dalai Lámánál, és mi történt de se ezen az oldalon, se máshol, angolul se, semmilyen keresésre nem ad találatot. Éééérdekes.

Ügyes troll vagy, nem mondom....

2018. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy én ugyan nem vagyok hívő, de hitetek szerint ez a Jézus is így osztotta az észt? :

"Minek gyűltetek itt össze, a Mennyországos beszólásom miatt? Nem mondom el, hogy lehet bejutni, majd a Márk elmondja. Hogy ki az a Márk? Hát kutassátok fel magatok, majd nem képzelitek, hogy tálcán kínálom?" XD

2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lux morulus ***** válasza:
100%

A linkelt anyag és a linkelő is egy kupac....


Vicc kategória az egész.

2018. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na szóval aki nyomoz, talál:

Ebben a fórumban már 2011-ben az írják (vagyis már itt élt az urban legend), hogy "nő állítólag találkozott magával a Dalai Lámával", te meg rey 2015-ös út hanganyagát ajánlgatod itt.

A fórum:

[link]

2018. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Ismertem olyan embert, akinek komoly tapasztalatai voltak a buddhizmussal, meg voltak a saját démonjai, akikkel kapcsolatban volt, és akiket szolgált. Kikeveredett belőle, elmondása szerint megvolt neki a természetfölötti tartalom, de nem sok öröme volt ebben a vallásban.

2018. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem alapján Buddhát a "természet nagy ismerőjének", "gombaszakértőnek" tartom. Tudvalevő, hogy a vallásalapító gombamérgezésbe halt bele, véres széklet jött ki belőle a halála előtt.


"

Ekkor Csunda aranyműves ételének elfogyasztása után súlyos rosszullét fogta el a 'Magasztost'. Halálos kimenetelű, véres hasmenése támadt, heves fájdalmak kíséretében."

2018. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!