Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a Jehova Tanúi százalékpontjai nem fogynak el soha?

Figyelt kérdés

Nem láttam még ilyet, de lehetséges, hogy volt már, de hiába mindig nullás az értékelésük, a százalékpontjuk soha nem fogy el.

Van talán valami trükkjük, amivel elkerülhetik?

Esetleg ők teszik fel a sok kamu kérdést?



2018. aug. 12. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Rájöhetnél magadtól is... jóban kell lenni a főnökökkel.
2018. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen pont?
2018. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 "A válaszíró x %-ban hasznos válaszokat ad." részre gondol a kérdező. mindenkinek van egy ilyen átlagos százaléka
2018. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Legalább egyből beazonosíthatóak, bár a stílusuk és a gondolataik alapján amúgy is. A 24-es amúgy kegyetlen. :D
2018. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

3: Értem, köszi.

Nekem is így van.

10 éve vagyok itt, több tízezer hozzászólásom lehet, meg se kottyan a százalékomnak, ha egy tucatot lenulláznak, de még ha 500-at, akkor se.

2018. aug. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Arra esetleg gondoltál, hogy ha a vallással kapcsolatos témákban 0 %-ot kapnak is, más topikokban (gyereknevelés, fogyókúra, fözés, gazdasági ügyek, stb) adhatnak hasznos válaszokat is?

Mellesleg semmiböl sem tart új és új profilokat létrehozni, akkor megint magas %-ról indulnak.

2018. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Szia


Más topikban nem válaszolok, csak itt. Kérdéseket sem teszek fel.

Egyébként pedig folyamatosan fogy a százalékom. 30%-al kezdtem, és hamar lement 21%-ra

azután valamiért sokan egyetértettek némely válaszommal, vagy jónak találták, és 25%-ra emelkedtem Most 24%-on vagyok.


{4

Nem vagyok kegyetlen, soha nem is voltam az. Ugyan olyan ember vagyok mint TE, sem rosszabb sem jobb. Nyugodtan nullázhatsz, tudom, hogy bármilyen választ adok is, maga az hogy Tanú vagyok, minden esetben a legtöbben erre adják a nulla pontot, nem a válaszomra./tisztelet a nagyon kevés kivételnek/


S ha ez tesz boldoggá, ezt a válaszomat is nullázd le, kérlek, hogy tudjam, örömet szereztem neked. Máris jobb lesz a napom, hogy Te boldog lettél.


A válaszomat pedig Isten szavának és szándékának a kitartása mellett adom, nem azért mert kegyetlen vagyok. Egyszerűen ragaszkodom Isten szavának pontos, és alapos betartására, még akkor is ha ez kegyetlenségnek tűnik, mert nem hígiítok rajta.

2018. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig van, aki felpontozza őket.
2018. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5. válaszoló írta. Új felhasználónál eleinte még nagyon labilis a százalék, mivel kevés válasz alapján alakult ki, tehát ugyanolyan kevés további választól is könnyen elmozdul fel/le, szinte bármilyen mértékben. Ha viszont már egy-két év vagy x számú válasz után stabilizálódik, akkor csak nagyon sok válasz rossz/jó értékelése tudja minimálisan megváltoztatni.

Én pl. 2011-ben kezdtem gyakorizni, méghozzá intenzíven, így elég hamar beállt 73-75% közöttre, már nem emlékszem pontosan. Pár hónap, max. egy év után 72 lett, és ez maradt is vagy 3 évig, akkor csökkent 71-re. Bő egy év kihagyás után pár hónap alatt visszament 72-re (sok válasz, és jellemzően nem Vallás meg Politika kategória, ennyi a "titok". :D)


A JT-knek pedig nem mindig 0-s az értékelésük. Lehet, hogy amikor te még frissiben nézed, akkor annyi, de a későbbi pontozásokat már nem látod.

Egyébként meg parasztságnak tartom lepontozni őket _pusztán azért_, mert JT-k. Pedig láthatóan sajnálatosan sokan csinálják ezt. Holott sokszor tök normális választ adnak egy-egy kérdésnél, ami megérdemelné a zöldet.

Ha valaki, én aztán rengeteget vitáztam velük régebben. Mégis szoktam most is ilyen esetekben zöldíteni, még ha utólag olvasok egy régebbi kérdést, és 0%-on áll az adott válasz, akkor is. (Mert nem érdekel, hogy ha pirosítanám, akkor kapnék 1 pontot, de így meg levonnak 1-et. Úristen, mekkora katasztrófa... :D)

Persze ha "nyilvánvaló marhaságokat" írnak, vagy egy amúgy normális válaszba indokolatlanul belekevernek valami őrtornyos maszlagot, akkor pirosat nyomok.


Szóval nem kell gyanúsítgatni őket trükközéssel, mert ilyen amúgy sincs. A kérdésfeltevés meg abszolút nem befolyásolja a válaszadási százalékot.

2018. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9


Hát én még normális JT-s választ nem olvastam. Számomra annyira radikálisak, hogy egyszerűen nem tudok egy megnyilvánulásukkal sem egyetérteni.

2018. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!