Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus miért nem jön vissza...

JdfGabrella kérdése:

Jézus miért nem jön vissza rendet tenni?

Figyelt kérdés
Az embereknek még mennyit kell még várniuk erre?

2018. okt. 1. 13:47
1 2 3 4
 31/35 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mit is szeretnel Anahystor? Megerteni mikrol irtam "#19-es" resz utan?

masik hozzaszolot kritizaltam "Hang"-ra mint SzentIras-kent tekintese, balvanyozasa, istenitese miatt

majd pedig arrol irtam hogy az Elet egy "közösnevezö" mindenki szamara (hitetlen es hivo)


vegen pedig arrol amit te #29 elejen irsz, arrol a logikatlansagrol hogy lehet tokeletes a Teremtes, e-Vilag, ha megis tokeletlen, szamunkra, elolenyek szamara


ez nem megertheto, de errol is egesz vegig irtam szerintem

hivoknek sem, nem hogy hitetleneknek


de ettol meg nem tudom mit akarsz, mert en ugy latom mint nagyon sok mas hozzad hasonlonal, hogy nem is feltelen hitetlensegre teriteni akar, csak "nem tud mast tenni" mivel valojaban hivo szeretne lenni csak ez ellentetes a gondolkodasaval, hiszen logikatlan, ami szamodra, szamukra elfogadhatatlan, helytelen


szoval eszerint ertekeld at hogyan alsz dolgokhoz (hozzaszolasokhoz, de minden mashoz eletedben)


teriteni akarsz e es ha igen akkor mire, hitetlensegre, "ravionalizmusra" "materializmusra" "tudomanyra"

vagy pedig te magad akarsz megterni Isten-hitre es egyben vallast is kovetni szeretnel, csakhogy nincs olyan amivel "azonosulni" tudnal, mivel mind "tokeletlen" logikatlan stb.


ha gondolod privatban, nincs ertelme itt tobbnek, ha nem ertettel meg ez van, ekezetekkel se lenne sokkal jobb csak egy hajszallal


Xy4

2019. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Csak meg kel nézni mi folyik a világba.
2020. máj. 9. 13:55
 33/35 Anahystor ***** válasza:

Mire gondolsz?


Mi folyik?


Víz...

Sör...

2020. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mert már keresztre feszítették.
2020. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Mert a mi dolgunk rendet tenni. Ő nem tehet arról hogy elcssztük azt a világot amit teremtett (a faterral) nekünk.
2020. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!