Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ti is úgy érzitek, hogyha...

Ti is úgy érzitek, hogyha lenne isten, akkor nem élhetne ennyi barom a földön?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
nem
2018. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Például az istennek se teszik a vallásos kérdéseket a VALLÁS kategóriába.

2018. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Mansour ***** válasza:
Non sequitur
2018. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Van Isten és szeretettel terelgeti az ő barmait.☺
2018. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem
2018. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 r.sentinel ***** válasza:
37%
Nem nem erzem ugy, ez azok problemaja akik nincsenek megelegedve a helyzetukkel, akik mindenbe belekotnek, akiknek valami hianyzik igy mashol es masban keresik a kivatnivalot.Nezopontkeredes hogy kinek mi jo es mi rossz, igy ki mire koncentral azt lassa maga korul is.
2018. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Csak te vagy helikopter, kérdező?
2018. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha Isten egy troll, akkor mégis mit lehet tőle várni?
2018. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Az emberiség egy része hisz Istenben, szerintük így is van még Isten. A másik része nem hisz benne, szerintük nincs is Isten.

Nélküle lett ilyen a világ, vagy még élt, amikor elkezdődött ez a dolog?

Mert ha az utóbbi, akkor mindegy a válaszom.

2018. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Tudom-tudom egy s..fej vagyok ezért a megnyilvánulásért, de isten maga is egy barom a bibliában, szóval így elég sok értelme van a sok barom embernek.


Ott volt pl a "Noé bárkája eset", amikor isten annyira rühellte az összes bűnös gyerekét, hogy konkrétan mindenkit kinyírt egy család kivételével.. Én is rühellek sok embert, de annyira nem vagyok szociopata hogy mészárlásban gondolkozzak.

Vagy amikor megkérte Ábrahámot, hogy nyírja ki a saját fiát, hogy ezzel bizonyítsa a hűségét, aztán az utolsó pillanatban lefújta az egészet. Mégis ki csinál ilyet lol...

Vagy leküldte a földre a gyerekét csak azért hogy megkínozzák és megöljék, mert csak így lehetett megnyitni a mennyek kapuját.

Kapásból tudnék mondani vagy 8 embert, aki jobb munkát tudna végezni istennél...

2018. okt. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!