Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy lehetett a teremtés jó,...

Hogy lehetett a teremtés jó, ha eleve minden ember bűnre való hajlammal születik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
7%
Hogy lehet, hogy bár minden nap 3x megkérdezitek, mégsem jegyzitek meg?
2018. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sosem láttam még bárkit megválaszolni ezt vagy hasonló kérdést. Mit kellett volna megjegyeznem a semmiből?
2018. nov. 27. 13:20
 3/25 anonim ***** válasza:
8%

"Sosem láttam még bárkit megválaszolni ezt vagy hasonló kérdést. Mit kellett volna megjegyeznem a semmiből?"

És mindig ezt válaszolod:)

Áruld már el kérlek, hogy mi a célod, és jutalomból a következő két kérdésedbe beleállok mondjuk 10 poszt erejéig. Én is megtudom, miért játszod a retardot évek óta, te is jól jársz, mert megetetlek. Na?

2018. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mutasd már meg hol kérdeztem és válaszoltam ugyanezt valaha is!
2018. nov. 27. 13:28
 5/25 A kérdező kommentje:
Sőt, van egy igazán extrém ötletem! Ha már válaszolsz egy kérdés alá, esetleg válaszolhatnál a kérdésre is! Vagy legalább megpróbálhatnál!
2018. nov. 27. 13:29
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen kérdéseknél mindig megjelenik egy-két ilyen ember, és a lehető legjobban széttrollkodja.

Érdemi választ persze nem fog adni.


A normális hívők meg nem tudnak erre válaszolni, vagy esetleg egy-két gyenge feltevésük van.

Erre amúgy nincs normális válasz.

2018. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%

"Mutasd már meg hol kérdeztem és válaszoltam ugyanezt valaha is!"

:)))) Tényleg te vagy, és nem is vagy túl eredeti. Amúgy minek érdekel ez a kérdés, hogy ennyiszer felteszed, de a válaszok nem érdekelnek?

2018. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%

"Sőt, van egy igazán extrém ötletem! Ha már válaszolsz egy kérdés alá, esetleg válaszolhatnál a kérdésre is! Vagy legalább megpróbálhatnál!"

Mitől extrém? inkább engem majmolsz. Mondtam, hogy nem vagy túl eredeti:) De akkor én sem válaszolok, így te sem fogsz enni, és a másik milliomodszor kiírt provokatív kérdésre sem fogok válaszolni:)

Nincs egyezség, így távozom. Ha válaszoltál volna, én is válaszoltam volna 10 posztban. Ezt elcseszted. Most írhatod ki megint vagy nyolcszázszor, míg lesz egy ugyanilyen alkalmad:)

így is kaptál 2 free posztot, oszd be

2018. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Az ilyen kérdéseknél mindig megjelenik egy-két ilyen ember, és a lehető legjobban széttrollkodja."

Szerintem ugyanaz az egy ember lehet, csak több regről. Gyanúsan ugyanaz az arrogáns szájhős stílus, aki csak kötekedni jár mindenhova, választ pedig semmire nem tud írni.

2018. nov. 27. 14:15
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Isten szabad akaratot adott az embernek, mert azt akarta, hogy maguktól válasszák a jót. Nem pedig robotokat, akik azért jók mert mert így lettek megteremtve. Egyébként ez a Bibliában is benne van. Ezért üldözte el Isten Ádámot és Évát az Édenkertből, mert szabad akaratukból ették a gyümölcsből.
2018. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!