Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények milyen alapon...

Keresztények milyen alapon állítják hogy a homoszexualitás betegség?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező kérdése maradhat, de az a kommentem nem, hogy a muszlimok miért gondolják ugyan ezt????
2019. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem is jó nagy ostobaság természetesről meg természetellenesről beszélni. Ráadásul ha valamire ennyiféle tényező lehet hatással, akkor nincs is olyan ember aki kizárólag normál behatást kapott fogantatásától felnőtt koráig. Úgyhogy az hogy több ember vallja magát heteronak ezek szerint csak egy rohadt nagy mázli. 😀

És igen, az állatok is mind olvasták a mai divatos mozgalmak elképzeléseit. Vagy náluk már előbb megírták ezeket.

Akik ezt betegségnek gondolják azoknak biztos külön el kellett magyarázni tizenèvesen hogy melyik látványra illene gerjedniük. Sosem fogom megérteni hogy nem halt még ki az emberiség. Bár most lett is egy elméletem. Talán az emberiség értelmesebb része felismerte, hogy a többség által teremtett feltételek nem alkalmasak egy normális társadalom kialakítására, így önvédelemből olyan partnereket választottak akikkel nem tudnak szaporodni. És így pusztult ki az emberség az emberiségnek nevezett fajból. VÉGE

2019. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
24%

#10

"ezt magyarázd el az összes állatfajnak, ahol megfigyelhető a homoszexualitás jelenléte."


Azért ez így nem igaz.

Kétféle ok szokott lenni: az egyik a gyors feszültség levezetés, pl bonoboknál, de talán ide sorolhatjuk, amikor két kan kutyád van és az egyik megpróbálja befedezni a másikat, vagy akár a gazdi lábát is, ami épp kéznél van. Ettől még nem meleg a kutyád, mert simán adná a nősténynek is!

Vagy a másik a dominancia kimutatása.


Ebbe a két csoportba tartozik az esetek 99÷-a, amire ráfogták, hogy homoszexuálisok az állatok, enkívül csak nagyon ritka összetett esetek vannak, amik okairól még folynak a kutatások, de vannak logikus elméletek.

2019. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
48%

"Hát szerintem is jó nagy ostobaság természetesről meg természetellenesről beszélni."


egyetértek. gondolom minden meleggyűlölő keresztény hálás az orvostudománynak hogy nem kell meghalniuk egy szuvas fogtól vagy egy tüdőgyulladástól. érdekes módon akkor nem jut eszükbe hogy az orvoslás mai formája nem természetes. de azért szeretik az a fájdalomcsillapító injekciót mikor fogorvoshoz mennek.

2019. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
20%

"És igen, az állatok is mind olvasták a mai divatos mozgalmak elképzeléseit. Vagy náluk már előbb megírták ezeket."


Nagy butaság, de az fentebb meg is válaszoltam.

Eszembe jutott egy példa: ha épp nagyon kanos vagyok, és masztizok egyet, te meglátod, akkor mit szűrsz le? Hogy nem akarok nővel dugni, vagy hogy épp nem volt kéznél?

Az állatokat az ösztöneik irányítják, ha két kan kutyát tartok összezárva, persze hogy egymást molesztálják, de amint lesz egy szuka is, máris hirtelen heterók lesznek, ez 100÷.

2019. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
5%

"az orvoslás mai formája nem természetes"

Ilyet senki nem írt.

2019. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
57%
#13 tök mindegy, a homoszexualitás nem az egyetlen "természetellenes" dolog amit az emberek csinálnak. előző kommentemben említettem az orvostudományt. de viszonylag kevés téglát meg cserepet találni a természetben, mégis gyártjuk őket és házakat építünk (templomokat is). gondolom szeretik a csemegekukoricát is sokan. az se létezik a természetben. sorolhatnám még, de szerintem mindenki érti mire akarok kilyukadni (remélem).
2019. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
93%
#16 próbáld már meg elmagyarázni, hogy természetes az, hogy gyógyszereket szedünk, műtünk, defibrillátorral visszahozunk embereket a halálból. meg az, hogy sok helyen a várható életkor 70 felett van. a középkorban egy 40 éves ember korosnak számított
2019. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
43%

"Az állatokat az ösztöneik irányítják"


Nagyszerű. Ebben az esetben a heteroszexuális kapcsolatok sem természetesek. Hiszen az állatok nem járnak egymással, nem házasodnak össze. Csak összedobnak egy kölyköt, mert ez az ösztön. Ergó bármi más, amit az ember csinál szexuálisan egyáltalán nem természetes. A maszturbálás sem, hiszen az állatok nem maszturbálnak.

2019. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
46%
de, majomfélék közül sokat videóra is vettek amint ráránt
2019. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!