Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért olyan nagy dolog hogy...

Miért olyan nagy dolog hogy leégett a notre dame teteje, ha az épület teljesen megmaradt?

Figyelt kérdés
A teteje meg a torony égett le, de ez miért olyan nagy dolog? Belülről is úgy láttam csak a tető esett le a szék sorokra. Egy tetőszerkezetet (meg egy tornyot) gondolom nem olyan nehéz pótolni, és maga az épület szerencsére megmaradt, ha az is porig égett volna akkor lenne igazán nagy tragédia

2019. ápr. 19. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Pár nap alatt összegyült ennyi pénz, bezzeg a mélyszegénységben élők számára nem nyílik ilyen gyorsan a "nagy" keresztények pénztárcája. Magyar falusi templomok tetejét ingyenmunka felajánlásokból javítják. Persze ez mind semmi, hisz az emberiség élőhelyének élhetőségére sem érkezik ekkora támogatás, naponta nő az a szemétsziget az óceán közepén, mert csak a bolygónkról van szó!
2019. ápr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

#11

Ne várd azt, hogy a másik pénztárcája nyíljon, nyisd ki a sajátodat ezen célokra, vagy azt tilos? Te is adakozhatsz, te is lehetsz önkéntes. Teréz anya fogta magát és a legszegényebb és beteg emberek közé ment, nem várt arra, hogy majd más menjen, a másik pénztárcája nyíljon ki.

2019. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Öszintén én sem tudtam a toronyról
2019. ápr. 20. 09:12
 14/15 anonim ***** válasza:
23%

Időpont ma 08:35

Ennyit az undorító anyádról, ott csessze meg a rühes vénasszony: [link]

2019. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

12#


Küldöm a pénzt, ahogy te is! Majd csak hallgasd a hírekben mennyi adóforint megy erre a célra.

2019. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!