Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúinak hányszor kell...

Jehova tanúinak hányszor kell elmondani, hogy fejezzék be a privát levelek küldözgetését?

Figyelt kérdés

Már több panasz is érkezett rájuk, hogy privátban zaklatják az embereket. Nem igaz, hogy ezt nem tudják, mert mindennap itt lógnak az oldalon, kommentelgetnek, olvasgatják a kérdéseket, válaszokat. Tehát látniuk kellett azokat a megnyilvánulásokat is, amik negatívan állítják be a privát üzenteiket.


Na most, az a helyzet, hogy ha én levelezek valakivel, az olyasvalaki, akivel jónak látom. Ha valaki rám ír privátban, valami olyan témába, aki tetszik, az is ok. De a legkevésbé sem akarom, hogy mikor feljövök az oldalra, egy Jehova tanúja privát levele várjon, márpedig nem ez az első alkalom.


Természetesen azonnal tiltottam az illetőt, még csak válaszra sem méltattam.


De nem értem, mi szükség van erre, amikor nyilvánvaló, hogy az emberek itt nem kérnek a kéretlen tanú levelekből.


Néha tényleg azt érzem, hogy a tanúk mindenre képesek, hogy a havi jelentésbe be tudják írni az óraszámot. Ez azonban az ő dolgul, de én nem fogom őket segíteni ebben!


2019. jún. 6. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

""csak törvénnyel erőszakkal eltüntetni örökre"


Mint ha Hitler hallanám, amikor ugyan ezt ordibálta Jehova Tanúinak, bár Ő halálra ítélte a Testvéreinket.

Kijelentette, hogy kiírtja a Tanúkat a Föld színéről.

Milyen kedves ember, nem?

2019. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
S az is hab egy Tortán, hogy a Katolikus egyház Bíborosai kötöttek vele konkordátumot, így ez a kedves Hitler Úr az Egyház támogatásával hatalomra jutott. S bár a Tanúk közül, "csak" 2000 testvérünket kínoztak, és öltek meg. De több millió ember lelte halálát, s érthetetlen, hogy az Egyház miért nem lépett fel "erőszakkal" Ezen ember ellen, miért halgattak mélyen?
2019. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

kedves 10,11,12 es. ne nyávogj siránkozz össze vissza! itt nem vallás üldözésről van szó.


Ti EGYETEMES ÁLTALÁNOS EMBERI TÖRVÉNYEKET .....le nagy ívben BŰNÖZŐKÉNT!

aki egészséges keresztény családokat tesz NYOMORÉKKÁ vagyis GYÍLKOL!

ilyen szektával vajon "kedves gyermekem" kérő szavakkal VOLT MÁR a történelemben példa mikor MEGSZÜNT a BŰNÖZÉS ettől??


minden országnak igaza van aki a szekta felszámolását tartja elsődlegesnek!

2019. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%
talán úgy megérted ha olyan példát mondok, hogy egy ATEISTA normális családot tesznek a BESZERVEZŐK NYOMORÉKKÁ GENERÁCIÓKRA unokákra is hat tehát ÖRÖKRE. akiket a KÁR ÉR , az lehet ?! tényleg életben sem hagyja az elkövetőket, mivel az NEKIK kisebb súly mint amit Velük tettek . itt semmi de semmi vallás SZÓBA SEM KERÜL ! tehát ezt kell TÖRVÉNYESEN ELŐTTE Megoldani hogy ez ne történhessen meg SOHA. itt a ROMBOLÁS MEGELŐZÉSÉRŐL van szó !
2019. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért az nem semmi, hogy az ördögtorony még azt is be tudta adni a híveinek, hogy Hitler tulajdonképpen csak őket üldözte habzó szájjal. Amikor azt hiszem, hogy már nem tudnak újat mutatni, mindig előállnak valamivel.
2019. jún. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz privát levelet kapni, írd ki, hogy nem akarok privát levelet kapni. Ha erre nem vagy képes, az a primitívség jele!
2019. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: ezzel én is próbálkoztam már, de hiába írtam ki, hogy nem kérek privátot, pl kedves Judit szinte azonnal megtalált, meg a többi. Úgyhogy ki is a primitív?
2019. júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ki is a primitív? - aki nem veszi figyelembe más kérését, holott tud róla.
2019. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!