Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz Budapesten XI....

Mennyire nehéz Budapesten XI. kerületben albérlőtársat találni szeptemberben?

Figyelt kérdés
Plusz pont lenne ha egyetemista (BME,ELTE) és tervek szerint legrosszabb esetben fejenként egy 100asra jönne ki a lakbér mindennel együtt (2 fő lenne összesen az albiban). Milyenek az esélyek? Tapasztalatokat szívesen fogadok! Köszi szépen előre is!

2019. júl. 24. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Bérbeadóként azt látom, hogy zömében két ember akar max. ennyit fizetni, tehát ebben az árkategóriában nincsen fizetőképes kereslet. Még olyan megkeresésem is volt, hogy 2 diplomás dolgozó fiú 80-90-et akart rezsivel együtt fizetni egy budapesti, lehetőleg belvárosi lakásért. El vagyok képedve.

Szerintem nem lesz hosszútávú bérlőm.

2019. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A BME-nek volt régebben egy külön honlapja, ahol direkt egyetemistáknak hírdettek kiadó lakásokat. Nem tudom, ez még létezik -e, javaslom nézz utána, mert neked ez a megoldás lenne a legkézenfekvőbb.
2019. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

100/fő sok, hacsak nem fullos a pecó.


Azt meg eleve nem értem, hogy miért pont bulizós, piálós, melótlan diák kell neked, és miért nem jó egy dolgozó ember?

2019. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszonylag egyszerű betársulni egy albérletbe, legalábbis néhány éve az volt. Aztán ahogy megismerte az ember az évfolyamtársait, baráti társaságok alakultak ki, már mégkönnyebb volt betársulni egy albiba. Egyáltalán nem lehetetlen, főleg ha ilyen bő a kereted, amit lakhatásra tudsz költeni.
2019. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly júniusban adtam ki szinte azonnal a XI.-ben szobát. Én akkor 70 + rezsit kértem (kicsit alámenve a piaci áraknak). Nyáron 80 körül, télen 90 körül jött ki. A szoba felújított, bútorozott és nálam benne van az árban a mosogatószer, papírtörlő, WC papír, tisztítószer. Ezeket mind én biztosítom.


Most fog elköltözni a bérlőm. Most néztem át a hirdetéseket. Most kb a mindenestől 70.000 látszik raálisnak. A 100/fő az nagyon sok, bár ha arra játszol, hogy telítődjenek az albérletek és utána hirdetsz, ki fogják venni 100-ért.


Viszont én sem értem a célcsoportodat. Én is mindig dolgozónak adom ki. Nem csak az életvitelük más, hanem máshogy gondolkoznak. Átérzik az albérletben lakás felelősségét.

2019. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!