Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szobaalbérletbe fogok költözni...

Szobaalbérletbe fogok költözni, már megvan a szerződés. Volt azonban kikötés, ebből adódhat baj?

Figyelt kérdés

Az volt a kikötés, hogy nemdohányzó személy kell, én azonban elektronikus cigaretta használó vagyok(nyilván a házban nem fogom használni), kidobhat azért az albérletből a főbérlő, ha meglátja nálam, hogy mondjuk a kaputól jó pár méterre szívom az utcán? A főbérlő a földszinten fog lakni, én és még két lakótársam az emeleten, szóval képtelenség lesz az, hogy ne lássa meg. Egyébként egy idős néniről van szó. Nem szóltam neki erről, mert nagyon kellet az albérlet, és hónapok óta ez volt az első ahova sikeresen eljutottam a szoba megnézéséig és még az ár is kedvező volt.

Nem kérek idióta kommenteket, hogy "szokj le" meg "felrobban", mert csak a normális válaszok érdekelnek!


2019. aug. 25. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szokj le, fel fog robbanni!
2019. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Csak vicc volt! Ha a szobában nem használod akkor nem hiszem, hogy baj lesz! Viszont lehet gyanakodni fog! Egyszerűbb lenne megkérdezni!
2019. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakásban nem dohányzol, nem köthet bele.
2019. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lakásban nem használod, akkor semmi gondja nem lehet.

Azért szokták ezt a kitételt beleírni, hogy ne legyen büdös a lakás, a falak, a bútorok.

Hogy te házon kívül mit csinálsz, ahhoz senkinek semmi köze.

Ha az van a szerződésben, hogy "Látogatót nem fogadhat!" ez sem azt jelenti, hogy te másutt sem dughatsz!:)

2019. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!