Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlőként mikor cserélhetem...

Albérlőként mikor cserélhetem le a zárat? Milyen súlyos, vagy zavaró indok kell?

Figyelt kérdés

Albérlő vagyok, de sokat jár a lakásban a tulajdonos, és a szomszédok elmondása szerint épp pont akkor, amikor elmentem.


Mondták többen is, hogy miért nem cserélem le a zárat...megtettem 1 alkalommal, de iszonyatos dühvel, majdnem kidobott.


Az már csak hab a tortán, h. én segítem ki, pénzben persze...néha mással is....amikor baja van, rám szól. Máskor nem elérhető egyáltalán. Gazdagok a barátja is, ő is dolgozik, most várja a 2-ik gyerekét, ovis a kislánya, aki épp akkor született, amikor én ideköltöztem, 3 éve.


Mindig pontosan, és idő előtt fizetek, de legkésőbb 10-éig minden hónapban. Mit tegyek? Semmiféle írásos bizonyíték nincs a lakás bérletéről, ellenezte durván...., (feketén akarja, mondta) .... csak az óraállásokat írta le egy kis fecnire.


Most, múlt héten is fizettem neki plusz 20-at, meg tegnap 20-at, mert írt 1 sms-t, hogy azonnal segítsek. Majd elszámolja, de soha nem teszi, sőt! Még mindig szte én tartozom...mindenki elhagyta a kiadott kicsiny lakást, csak én maradtam neki. 20 négyzetméter "am block".


Most akkor? Zárcsere lehetne vagy nem? Félek 1-edül kicseréltetni.



#szerződés #albérlet #papír #zárcsere #pontos fizetés #lehet vagy nem #mikor? Sokat jár be a lakásba #néha tudok róla #semmit... én bérlem
2019. aug. 27. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!
2019. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

Mikor cserélheted le a zárat? Bármikor!


Milyen indok kell hozzá? Semmilyen!

2019. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!