Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Idegen sráccal fogok együtt...

Idegen sráccal fogok együtt lakni az albérletben. Hogy szokták ilyenkor megoldani ezt mások? Pl a wc-ben ugyanúgy kitehetem a betétet, tampont vagy ugyanugy oda kidobhatom?

Figyelt kérdés

20L 22F

Sok mindent megbeszéltünk már de ezt így nem akartam megkérdezni



2019. aug. 29. 14:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Nyugodtan kérdezz rá, de egyébként ha mindenkinek megvan a saját polca, arra azt teszel ki, amit akarsz. Elméletileg felnőtt, tisztában van azzal hogy nőből vagy, és kétlem hogy az anyja a kispárna alatt rejtegette volna az ilyesmit. Gondolom becsomagolod a használt cuccot, szóval dobd oda nyugodtan, arra figyelj, hogy rendszeresen uritsd a kis kukát amikor megjön, ne neki kelljen.
2019. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Én lezárható dobozban, kosárban, kis táskában tartanám az ilyesmit. Úgy bárhova leteheted.

A használt tampont, betétet a nagy szemetesbe dobnám (konyha), ott elvész a többi hulladék közt és nem kerül szem elé.

2019. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Tarthatod a szobádban is,semmibe nem kerül kivinni magaddal, ha pl fürdéshez összeszeded a fehérneműket, ha ez neked kellemetlen.

De ha neki nem az, akkor ne idegeskedj ezen, valószínű van anyja, lánytestvére, lány barátai, barátnője, vagy legalábbis volt, tuti látott már ilyet és tudja mire kell használni.

2019. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
36%

Mert otthon kirakod?

Több évtized házasság után sem kell tamppnos dobozt nézegeti a fürdőben,van erre kozmetikai tároló...


Ha ki kell dobniakkor meg ùgy is becsomagolod

2019. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen otthon kiteszem :) szerintem vagyunk így páran

De már mindenre gondoltam, hogy ebből észreveheti azt is hogy mikor van meg/mikor fogy/

tudom, tudom lehet nem érdekelné,....sőt... de mégis csak idegen és tartok ezektől

2019. aug. 29. 14:37
 6/15 anonim válasza:
61%

Nem sokáig lesz idegen, össze fogtok haverkodni, vagy több...

Saját tapasztalatból mondom, hogy soha nem számolgattam meg nézegettem, hogy fogyott-e valami, ergo sosem következtettem ebből arra, hogy megjött-e bárkinek vagy sem. De ha netán ő mégis ebből von le következtetést, akkor szerintem az sem a világ vége.

2019. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj már annyit. Menstruálni nem ciki, ezt jegyezd meg.
2019. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, én laktam már sok lánnyal együtt évek alatt, egyszer nem láttam tampont a fürdõben, szóval biztos meg lehet oldani.

Volt viszont hogy a sikosítót felejtették kint, és így durva volt belegondolni, hogy ezek ott análoznak, ahol én fürdök. Engem nem érdekelt, de a barátnömnél leverte a biztosítékot, hogy miért nem lehet a szobâban megoldani...

2019. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Nemtudom miért kellene a wcben tartanod. Tartsd a szobádban, és mindig viszed magaddal.
2019. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Hat közszemlére én se tenném ki. És nem is nagyon szoktam másoknál se látni vendégségben. Sztem elég pronyó dolog. Nekem kis fonott kosárkában van, aminek van fedele, illetve neszeszerben.
2019. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!