Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Idegen sráccal fogok együtt...

Idegen sráccal fogok együtt lakni az albérletben. Hogy szokták ilyenkor megoldani ezt mások? Pl a wc-ben ugyanúgy kitehetem a betétet, tampont vagy ugyanugy oda kidobhatom?

Figyelt kérdés

20L 22F

Sok mindent megbeszéltünk már de ezt így nem akartam megkérdezni



2019. aug. 29. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Sem édesanyám, sem lány lakótársam nem tárolja kipakolva a tamponját, betétjét, legrosszabb esetben a dobozában van ott, de inkább pl. egy kis kozmetikai táskában, illetve a lakótársam szerintem a szobájában tartja. Ettől függetlenül, ha a srácot nem zavarja, nyugodtan csináld. Bár még a vendégeket is zavarhatja.

A kidobásnál nagy remélem nem arra gondolsz, hogy a wc-be dobot ezeket a dolgokat! Jó kis dugulást lehet vele összehozni.

2019. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

*nagyon

*dobod

2019. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
97%

Én egyszer munka miatt 3 hónapot laktam külföldön 4 hapsival, meg 2 nővel. Külön szobánk volt, de wc, meg fürdő csak egy volt a szintünkön. Én akkor a szobámban tartottam a betétet, volt h ott is cseréltem. Amúgy otthon nem szoktam belőle ügyet csinálni, kint vannak a wcben a polcon. Nem hiszem, h néhany csomag tiszta betét miatt kellemetlenül kéne érezzem magam, ha valaki ilyenen megbotrankozik, az szerintem nem az én szégyenem. Nyilván, a használt betét már más tészta, azt szerintem is puruttya dolog szem előtt hagyni. Na de nehogy már a tiszta betéteket rejtegetni kelljen, a boltokban is ki vannak rakva, az mennyiben más, mintha nálam van a wc-ben a polcon?!

32/n

2019. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kolis vagyok, de laktam már albérletben is és én mindig úgy voltam vele, hogy én itt lakok életvitelszerűen, van saját fürdőnk, a franc se fogja majd mindig a szobából hurcibálni a tampont, betétet.... Hol használom? A fürdőben. Akkor mégis miért ne ott tároljam? Nem egy 6 tonnás doboz, ami elfoglalja a fél fürdőt és nincs is benne semmi, amitől rosszabb lenne ránézni, mint mondjuk egy doboz fülpiszkálóra. Nekem a fürdőben vannak kosaraim, azokban tárolok minden fürdőben használatos dolgot pl. tusfürdőtől kezdve, a testápolókon át, a fésűkig és igen, ott van mellettük a tampon is. A fürdőben is tartunk egy kukát, oda dobom ki használtan, mert ugyanígy nem akar hurcibálni a konyhába. Otthon is így csinálom, koliban/albérletben pedig ugyanígy. Nekem ez a megoldás a legevidensebb, legkényelmesebb, úgyhogy így csinálom. Szerintem nyugodtan csináld te is, ahogyan neked a legjobb.
2019. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett vegul? Rajott hogy mikor szokott megjonni?
2022. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!