Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szolnom kene a "furcsa hobbimr...

Szolnom kene a "furcsa hobbimrol" a foberlonek, ha ki szeretnem tenni a lakasba?

Figyelt kérdés
evek ota allati koponyakat gyujtok, amiket termeszetesen letisztitok es fertotlenitek. az alberletbe is hoztam oket magammal egy karton dobozban, de gondoltam nem pakolom ki, majd csak eloveszem a dobozbol ami epp kell. viszont felmerult bennem a kerdes, ha ki szeretnem rakni oket a polcra illene szolnom a foberlonek elotte?

2019. szept. 18. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
🤦‍♀️
2019. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
ööööööö
2019. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Remélem nem te dögleszted ki őket előtte. Ebben az esetben nem zavarna engem.
2019. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
😁😁😁 koszi a valaszt!
2019. szept. 18. 15:13
 5/15 anonim válasza:
50%

Mint "lakásdekoráció", nincs beleszólása, hiszen nem élő állatot tartasz, ami zajong és zavarhatja a szomszédokat.

De őszintén, miért tetszik valakinek elhunyt állatkák koponyája? Nem morbid számodra? Ránézel és azt látod, hogy milyen szép, mint pl. a normális emberek, ha ránéznek egy vázár?

2019. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
*vázára
2019. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bar nem ez a kerdes lenyege, igen, szepnek es erdekesnek tartom, mindig is erdekelt az elolenyek csontozata mar egeszen kiskorom ota. en hatalmas vega allatvedo vagyok amugy, megsem latom morbidnak mivel a halal egy termeszetes, elkerulhetetlen dolog, hacsak nem eroszakosan emberi erdekekert tortenik. de az erdoben talalt allati koponyak eseteben nem ez a helyzet.
2019. szept. 18. 16:46
 8/15 A kérdező kommentje:
es csak megjegyzem, ettol nem leszek kevesbe "normalis ember" ahogy leirtad, nem vagyok valami verszomjas pszichopata, hanem egy 160 centis 18 eves lany aki szabadidejeben konyveket olvas es farmokra jar bocikat simogatni.
2019. szept. 18. 16:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá.
2019. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonos függő, hogy reagálna.


Nekem olyan is volt aki azért nem adott ki nekem lakást, mert szerintem túl hirtelen mozdulattal nyitottam ki az ajtót és hirtelen mozdulatokat teszek :D


Amúgy ha valóban fertőtlenített, kezelt csontok akkor totál nem érdekelne.

2019. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!