Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vidékről Budapestre költözés...

Vidékről Budapestre költözés esetén mit érdemes először keresni, munkát vagy albérletet? Netán a kettőt egyszerre?

Figyelt kérdés

Gondolom a tulaj szívesebben adja ki olyannak a lakást, akinek már stabil állása van, nem csak leteszi a kauciót, aztán majd lesz valami...


Állásokra meg gondolom úgy vesznek fel, ha azonnal tudsz kezdeni, de ha nem laksz ott nem tudsz kezdeni, tehát ez egy ördögi kör...


Akinek van tapasztalata ilyen téren, vagy ismerőse, isemerős ismerőse, stb volt már ilyen helyzetben szívesen meghallgatom.



2019. okt. 2. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem kell számlásnak lennie, értsd már meg, csak amit a 9-es válaszomban leírtam! Nem akarok ezen vitatkozni, ez a szakmám, könyvelő vagyok.

De tessék:

[link]

2021. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elhiszek mindent,de a pályázatot csak úgy fogadták el.Nem mindegy,h EU-s vagy magyar pályázat.Akkor ott azt tettem amit kértek.Ha akadékoskodok,szóba se álltak volna velem.
2021. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!