Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mivel magasak az albérletárak,...

Mivel magasak az albérletárak, talán szerencsém lenne ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta albérletben élek,most leszek 40 éves.Tisztában vagyok a helyzettel,mik mennek most,ahol én élek,minimum 110-120 plusz rezsi 1 szobás lakás.

Arra gondoltam,hogy feladnék 1 hirdetést a szuperinfóban például,hogy albit keresek 40 plusz rezsiért.Szobát nem akarok,csak lakást.Akadna erre jelentkező ? Csak azért jutott ez eszembe ,mert emlékszem hogy pont egy ismerősömnek pont sikerült így találnia,tehát teljesen nonszensz volt a dolog.


2019. okt. 8. 01:15
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem hiszem, de próba szerencse. Ahol 120 plusz rezsi egy 1szobás lakás ott 40 ezerért lehet, hogy még egy garázst sem kanál. Lehet, hogy olcsóbb vidékre kellene költöznöd, mármint ha megoldható. Én minden esetre kívánom, hogy valahogy rendeződjön a lakásproblémád.
2019. okt. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akinek szándékában áll kiadni egy lakást, az utánanéz az áraknak. 120 meg 40 között óriási a különbség. Ekkora idiótát nem hiszem, hogy találnál. Nem értem, az ismerősödnek hogy jött ez így össze.

Meg lehet próbálni, de ez egy poén, sokat ne várj tőle.

2019. okt. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Mar ne haragudj, de ahelyett, hogy 22 éve fizetsz idegeneknek, miért nem vettél fel hitelt és vettél sajátot? Ha nem is most a 40 millás lyukak idejében, de az elmúlt 2 évtizedben bőven voltak olyan periódusok, amikor megfizethetoek voltak a lakások.

Gyűjts össze onerorore ha még nem tetted és vegyél sajátot. Nyugdíjasként mehetsz a híd alá csak szólok. Nincs az a nyigdijas, aki ki tudná fizetni az albit+rezsit+kaját+gyógyszereket. Mind saját házban él és úgyis vegetal.

Mindenképp saját kell az öreg évekre.


Amit írtál szerinted van értelme? Ha neked lenne egy plusz hazad, te kiadnad 80 ezerrel olcsóbban? Buknal évi 1 milliót egy idegen pofátlan kerése miatt?


Egyébként van 40ert albérlet, az Isten háta mögötti kis faluban.

2019. okt. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajátot nem akartam,mert volt hogy évekig máshol laktam ilyen olyan okból kifolyólag,így nem voltam idekötve.Híd alá nem fogok menni,mert anyámnak van házikója,azt majd egyszer én öröklöm.

Amúgy a mostani albérletemmel nagy szerencsém volt,ezt ismerős útján szereztem 40 plusz rezsiért pár éve,befektetésnek vette az illető,ez miatt sajnos el fogja adni nemsokára.

Mindegy,azért köszönöm,azért meg fogom próbálni,veszteni nem vesztek semmit :)

2019. okt. 8. 07:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Önálló lakást nem találsz ennyiért, legfeljebb falun, a világ végén. Persze, azzal nem vesztesz semmit, ha feladsz hirdetést, de nem sok esélyt látok rá, hogy sikerülne. Böngészgetni viszont érdemes, akár minden nap, minden lehetséges oldalon. Én pár hét alatt találtam 90-ért 40 nm-es lakást, pedig alapból 100-120 ezer között keresgéltem 30-35 nm-est. (Arról már ne is beszéljünk, hogy ezek nagyobb része 120 felett lett volna.)
2019. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22 éve laksz albérletben, de 40 ezer szerinted egy albérlet?


Máshova járj unatkozni légyszi :D

2019. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!