Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy tudom elintézni, hogy...

Hogy tudom elintézni, hogy legyen postaládám a társasházban?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem albérletbe és nincs a lakáshoz postaláda. Lent a postaládáknál nincs olyan amire az én lakásom száma lenne írva, viszont van egy amit senki nem használ, nincs rá írva semmi, tele van tömve szórólappal, kulcs nincs hozzá. A bérbeadóm azt mondta már az előző bérlő se használt postaládát, nem tud róla hogy a lakáshoz van-e, ő nem tud adni kulcsot. A közös képviselő sem tudott sokat segíteni, azt mondta foglaljunk egy egy ládát, amit senki nem használ. Szóval konkrét segítséget nem kaptam sehonnan, már nem tudom mit csináljak. Kivel vagy hol tudnám ezt elintézni hogy az egyik postaládán zárat cseréljenek és kapjak kulcsot hozzá?

2019. nov. 12. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8: Attól még az egyik házunkban pont most nyár végén volt postaládacsere és a közös képviselet vette és szereltette és a kulcsokat is ő osztotta szét.

Eddig 9 társasház ügyeibe volt belátásom családi érintettség kapcsán, és ahol jó a közös képviselet, bizony mindennel foglalkoznak. Most pl. a mellettünk lévő építkezés miatti kártérítéssel fognak foglalkozni az egyikben, pedig egyesével a lakóingatlanok tulajdonosai kapják a kártérítést.

A másikban pedig a lakásonkénti vízdíjjal foglalkoznak.

Vízóracserével is néhány házban foglalkoznak, másokban nem. Általában a rossz, hanyag, dolgozni nem szerető képviseletek azok, akik nem.

2019. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 jófejségből bárki azt csinál, amit akar. A kérdés az volt, hogy köteles-e a társasházkezelő a postaláda zárcseréjével foglalkozni, a válasz pedig az, hogy nem.
2019. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!