Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha albérletben vagyok, a...

Ha albérletben vagyok, a tulaj bármikor bemehet a lakásba? Ugye nem fogja bántani az állataimat, ugye nem tehet ilyet?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit bővebben... a szerződésben az áll, hogy vihetsz állatot? Elvileg nem járhat be, de ha gyanút fog, hogy sumákolsz/a szomszédok felhívták, hogy mekegés-brekegés hallatszik tőletek, akkor biztosan direkt értesítés nélkül fog odamenni, hogy megnézze mi a helyzet. Hogy mit tesz odabent, az már vérmérséklet kérdése.
2019. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
De fogja.
2019. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Lehet állatom, nem hangoskodunk, tisztán tartom a lakást, nincs büdös meg semmi.

Csak azon gondolkodom, hogy neki nyilván van kulcsa, azaz bármikor bemehet.

Ki tudja mit csinál, nem akarom, hogy baja legyen az állataimnak vagy vmit ott csináljon a cuccaimmal.

2019. okt. 29. 11:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor nem valószínű. Ha minden rendben van, akkor nem tesz ilyet. Nem érdeke belebaromkodni az életedbe, mert akkor kiköltözöl, és neki ugrik a havi pénze.
2019. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De a tudat, hogy akármikor bemehet kissé megijeszt. És ha kiszalad az egyik jószágom? Nem tudja visszahívni, mert idegenekkel bizalmatlan(ahogy én is, mint kiderült).

Esetleg lecserélhetem a zárat?

Én beengedem, ha megbeszéljük, ilyen ellenőrzésre, de ln is ott szeretnék lenni.

2019. okt. 29. 11:47
 6/22 anonim válasza:
100%
Elvileg azért van kulcsa, mert vis maior esetén őt értesítik. Tehát a te tudtod és beleegyezésed nélkül nem mehet oda. Ha ilyen előfordulna velem, én biztos azonnal kiköltöznék. Bérbeadóként pedig sosem csinálnék ilyet.
2019. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
nincs joga bemenni attol hogy ő a tulajdonos te birtoklod az ingatlan ha csak úgy bemegy ő követ el jogsértést, plusz az állatkínzás bűncselekmény
2019. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre törvény is van.Lényeg ,hogy nem .
2019. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rendben. De ha ilyen előfordulna úgysem tudnám rábizonyítani és ezt nyilván ő is tudja.
2019. okt. 29. 14:49
 10/22 anonim válasza:
100%
de tudod rejts el egy pár ezer forintos kamerát valahol
2019. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!