Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Te hogy döntenél a kutya miatt?

Te hogy döntenél a kutya miatt?

Figyelt kérdés
11éves a kutyám,aki mindig velem volt.Pici termetű,hozzám ragaszkodik.Mindenhova vittem magammal,még 2 ezer km-rel arrébb is,minden cart átélt velem.Viszont most van 1 olyan gondom hogy albérletet kellene váltanom,és sehol nem fogadják el az állatot.Én tuti nem fogok megválni tőle.Akkor most mi van ?Most akkor fedél nélkül maradunk ,mert háziállat nem jöhet ?
2020. febr. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám cserben .
2020. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáltad megfűzni a tulajt? Hogy 11 éves a kutya, mindig veled volt, pici, nem egy kaukázusi juhászkutya, stb? Hátha. Vagy hogy hajlandó vagy szerződésbe foglalni külön a kutyát, hogy vállalod a felelősséget, anyagilag is, ha bármi kárt tesz a kutya, azt te állod.


Már nem találom ingatlan.com-on a hirdetést, de volt egy kifejezetten kutyabarát tulajdonos, aki kb. 3x emelte ezt ki a hirdetésben, hogy kutyabarát környék, jó kutyás közösség, trallala. Szerintem már kiadta.

2020. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress tovább.
2020. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress tovabb!

Mi gyerekkel, kutyával es cicaval költöztünk.

Szinten 2000km rel Mo-tol:)

2020. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!