Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Igaz, hogy még a mostaniaknál...

Igaz, hogy még a mostaniaknál is felére csökkenhetnek az albérletárak Budapesten?

Figyelt kérdés

Beírtam, hogy 80 ezer forint alatt keresek kiadó albérletet (nem szobát!), hanem saját albérletet. Több mint 500 találat. Akad köztük teljesen felújított jó állapotú is.

De egyesek szerint még ennél is fog sokkal lejjebb menni, mert gazdasági világválság jön, a kutya sem akar Budapestre jönni, mindenki home office-ból dolgozik, külföldi belföldi turisták nincsenek.

Lehetséges, hogy egy 20nm-es garzon pár hónap múlva 40 ezer forint+rezsiért lesz kiadó?


2020. máj. 2. 10:30
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

„Sok albérlet felszabadult Budapesten, és az árak is lementek“

[link]

2020. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
50%

A remény hal meg utoljára! :D

Ilyen árak vannak MOST Budapesten (Bivalybasznádot nem néztem)

[link]

2020. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
#52 ez láthatóan egy ex-airbnb, ami hetente ment ennyiért, most lakásnak PRÓBÁLJÁK ennyiért kiadni.
2020. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
65%

#53

Nem mindegy az előélete? Most ilyen árak vannak a piacon.

Nem vagyok sem bérlő, sem bérbeadó, az itt sorozatosan felmerülő kérdések kapcsán nézegetem egy ideje a hirdetéseket és én nem látok sehol csökkenést.

Ha nem fog neki elmenni 190-ért - de miért ne menne, a belváros szíve - majd lecsökkenti 170-re és kiadja 1 nap alatt.

Ismét elmondom, engem nem érdekel, de más az ilyen-olyan célok érdekében íródott cikkek tartalma és más a valóság.

2020. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
43%
#54 A kínálati ár és a piaci ár közötti különbséget, gondolom, nem kell elmagyaráznom. Vagy neked talán mégis. Az ingatlan.com-on a lakáskiadók elképzelése látható. A megkötött szerződések tartalmazzák a piaci árat.
2020. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
65%

#55

Nézd én eddig kulturáltan beszélgettem, sértegetés és személyeskedés nélkül.

Amilyen irányt innentől venne jóvoltodból a beszélgetés abban én nem vagyok partner. További jó szórakozást!

2020. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
0%
#52-ben személyeskedéssel kezdted. Úgy veszem, hogy elfogytak az érveid.
2020. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Innen már csak felfelé mehetnek az árak!


Ha ők mondják, akkor tutibiztos :D


[link]

2021. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!