Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen a XIII. Keruletben...

Milyen a XIII. Keruletben Budapesten a Jasz Utcaban lakni (pontosabban Jasz utca es a Gyongyosi utca keresztezodesenel)?

Figyelt kérdés

XIII. Keruletben a Jasz Utcaban (Jasz utca es a Gyongyosi utca keresztezodesenel van a lakas)es szeretnem tudni hogy ez mennyire jo hely es milyen itt lakni? Mennyire biztonsagos ha peldaul este/ejjel jovok haza vagy stb.

Egyebkent a Duna Plaza mellett fogok dolgozni es most akarok Budapestre koltozni.



#XIII. kerület #Jasz #Gyongyosi
2020. szept. 23. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon zajos.
2020. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ebben az utcában lakok. Sztem jó hely. Van zöld, én nem tartom zajosnak. Közel van aldi, penny. Én szeretek itt lakni.
2020. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Este, ejjel milyen a kozeli utcakban vagy hasonlo? Azt halodtam hogy a Reitter Ferenc utca peldaul nem a legjobb este vagy ejjel. Es ez az Jasz utca mellett van. Kivilagitas estenkent milyen. En a duna plaza mellett dolgoznek es jarnak estenkent haza. Mikor megkerdeztem unokatesom aki Budapesten lakik nem ajanlotta a Jasz utcat, de o mas keruletbe lakik..
2020. szept. 24. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Semmi baj közbiztonságilag a Jász utcával, illetve nem nagyobb a rizikófaktora, mint bármelyik másik budapesti utcának. Sőt, éjjel-nappal egy viszonylag forgalmas hely.

Hogy kit, hol és mikor támadnak meg, az kizárólag egyéni "szerencse" kérdése, kirabolhatnak téged a vasárnapi mise alatt egy poros kis faluban is, vagy sötétben a néptelen utcán.

Manapság olyan világot élünk, hogy egy nőnél - bárhol az országban, világban - este, sötétben mindig legyen kéznél gázspray, akkor nagyobb baj nem érheti.

2020. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fényes nappal a Nagykörúton is kitéphetik a nyakadból a láncot.
2020. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
A Reitter Ferenc utca tényleg brutális. Én különórára járok ide, de már kora este se merek itt egyedül végigmenni az 1-es villamostól, csak barátokkal együtt. 9 körül már csak kocsival. Én biztos nem laknék itt, a para figurákon kívül még irtó mocskos is, minden tele van szeméttel.
2020. nov. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!